Skocz do zawartości
Nerwica.com

ulubiony aktor/aktorka


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Sarah Polley, Charlize, Rose Byrne, Kate Winslet troche oklepana ale dobra w swoich rolach, a ze starszego pokolenia Judi Dench.

 

 

Ryan Gosling, Joseph Gordon-Levitt, Ewan McGregor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o aktorów to: Edward Norton (obejrzałam całą jego filmografię )
Ja też :D tzn prawie całą. Jeszcze zostały mi jakieś dwa melodramaty, jakoś nie mogę sie przemóc do tego gatunku, ale też uwielbiam Nortona :D A tak poza tym to Adrien Brody, Jack Nicolson, Pacino i De Niro - to oczywiste :D, Christian Bale, Gary Oldman no i oczywiście Aaron Paul <3 <3 :105::D

 

Z aktorek na pewno Dakota Fanning, Kate Winslet, Natalie Portman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony aktor - Rocco Siffredi ;)

 

Ulubione aktorki - Jenna Jameson, Danni Ashe, Keisha Dominguez, Rayveness, Nina Hartley, Nicole Moore ;)

 

A tak na poważnie:

 

Ulubione aktorki - Penelope Cruz, Audrey Tautou, Charlize Theron, Alina Janowska, Marta Lipińska, Anna Dymna, Anna Seniuk, Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Joanna Pacuła, Hanna Bieniuszewicz, Zofia Merle, Hanna Śleszyńska, Magdalena Cielecka, Patrycja Soliman, Magdalena Waligórska, Agnieszka Pawełkiewicz

 

Ulubieni aktorzy - Al Pacino, Wacław Kowalski, Jan Kobuszewski, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Tadeusz Łomnicki, Henryk Bista, Wirgiliusz Gryń, Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Józef Nalberczak, Jerzy Bończak, Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Mariusz Bonaszewski, Eryk Lubos, Mariusz Jakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mickey Rourke, Robert De Niro, Gary Oldman, Edward Norton, Leonardo Di Caprio ( świetna rola w w Wilku z Wall Street), Matthew McConaughey, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Steve Buscemi, Heath Ledger, Kevin Spacey, Christian Bale.

Z polskich aktorów Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Jerzy Radziwiłowicz, Marek Konrad, Cezary Pazura.

Z aktorek bardzo cenie Stanisławę Celińską :105: ostatnia rola w " Bez Tajemnic" była genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×