Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

a swoja droga laski z bordeline sa o.k..tylko trzeba miec do nich odpowiednie podejście i zajebista cierpliwosc :smile:
jedne tak drugie nie...wiem co mówię. jeden border potrafi tylko wyniszczać, okrutnie..nieraz nie wiadomo skąd tyle w nim zła...ale są inni, do nich musisz mieć cierpliwość. i tyle.

Wiesz co, pisze z wlasnego doswiadczenia i watpie czy ktokolwiek na forum byl w zwiazku z borderem az 4 lata i wyszedl z tego bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym :D

Ja bylem i chyba tylko dlatego dałem rade ze sam jestem chadowcem i juz bardziej psychicznie nie dalo sie mnie zjebac :mrgreen:

 

-- 10 kwi 2014, 20:08 --

 

Co z mexico?

Boje sie tego kraju, za duzo zjebów ktorzy za krzywe spojrzenie sa gotowi wjebac w ciebie cały magazynek z uzi bez mrugnięcia okiem :D

Ekwador polecam bo byłem, wrocilem po dwóch miesiacach do kraju wjebany w koke bardziej niz niemowlak w bebico :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wydaje mi się, ze sam dla siebie jestem najlepszym towarzystwem. Jednocześnie przydałaby mi się bratnia dusza w postaci dziewczyny, ale to chyba skomplikowane. Były w przeszłości 2 osoby z którymi mogłem stworzyć zwiazek, ale oczywiście nic z tego nie wyszło poniekąd też przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, Hmm,zasady nie ma,różnie bywa, najprościej szukać znajomości we własnym otoczeniu (uczelnia,szkoła,praca) ale jak mniemam,nie pisałabyś tutaj gdyby jednak udało się załapać jakieś kontakty.

Co do innych miejsc

 

post1655217.html#p1655217

Może w wątku Warszawskim spytaj? Ewentualnie na forach może związanych z własnym hobby,nie wiem gdzie jeszcze.

 

Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,tylko to czasem o kant doope rozbić,bo co,do obcych ludzi ot tak "podbijać" czy zagadywać? Ja bym przynajmniej czegoś takiego się nie podjął,ale to ja D: .

Może nie masz takowego problemu tego nie wiem.

 

Gwoździem do trumny są wszelakie fobie społeczne itd,wtedy pewnie ciężko się przełamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, Hmm,zasady nie ma,różnie bywa, najprościej szukać znajomości we własnym otoczeniu (uczelnia,szkoła,praca) ale jak mniemam,nie pisałabyś tutaj gdyby jednak udało się załapać jakieś kontakty.

Co do innych miejsc

 

post1655217.html#p1655217

Może w wątku Warszawskim spytaj? Ewentualnie na forach może związanych z własnym hobby,nie wiem gdzie jeszcze.

 

Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,tylko to czasem o kant doope rozbić,bo co,do obcych ludzi ot tak "podbijać" czy zagadywać? Ja bym przynajmniej czegoś takiego się nie podjął,ale to ja D: .

Może nie masz takowego problemu tego nie wiem.

 

Gwoździem do trumny są wszelakie fobie społeczne itd,wtedy pewnie ciężko się przełamać.

 

4 lata prób co do uczelni/nazwijmy to pracy nie wypaliły niczym długotrwałym, a tylko okazyjnym. Więc ta opcja odpada ;-)

 

No właśnie, wejście samodzielnie do knajpy to coś wręcz śmiesznego dla mnie, co u diabła miałabym tam robić sama, choć na fobię społeczną to ja nie cierpię teoretycznie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,

Czytelni, centrum handlowego, kawiarni, parku, biblioteki, na spacer, zlot forumowy choćby, na ławkę przed blok. Podejrzewam, że w większych miastach jest jeszcze łatwiej bo jest więcej miejsc, ja mieszkam w dziurze. O, koncerty są na przykład i to jest nawet całkiem fajne miejsce na poznanie ludzi, i to takich którzy lubią tą muzykę co ty. No ale jak ktoś siedzi tylko przed kompem i wymyśla kolejne wymówki :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, oczywiście, że nie każdy. No tak dobrze to nie ma, że wychodzisz raz i masz nagle paczkę znajomych. Ale gdzie masz większe szanse kogoś poznać: w miejscach które wymieniłam czy w domu? Także tego.

Czasem i w internetach można załapać ciekawą znajomość,różnie bywa ;).

 

-- 15 kwi 2014, 22:58 --

 

mangiferaindica, Biadolisz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×