Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam świetnego faceta, a dalej śni mi się ten wredny skur... Chociaż może to i dobrze? "Świetny facet" i tak jest 4 lata starszy i pewnie więcej się nie odezwie :( Kiedy w końcu nauczę się nie robić sobie nadziei? Jestem żałosna!

Ale mi różnica wieku, poziom dojrzałości emocjonalnej przeciętnego 23 latka i 19 latki jest chyba zbliżony, ja tam w tym wieku "patrzałem" i nawet na młodsze niż 18-ście a teraz to nawet na kilkanaście lat młodsze ode mnie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, tak muszę iść u mnie to nie propozycja mam silną depresję i idę na oddział zamknięty na psychozy bo chcą mi leki ustawić i sprawdzić diagnozę pewnie się boją że się powieszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi różnica wieku, poziom dojrzałości emocjonalnej przeciętnego 23 latka i 19 latki jest chyba zbliżony, ja tam w tym wieku "patrzałem" i nawet na młodsze niż 18-ście a teraz to nawet na kilkanaście lat młodsze ode mnie. :mrgreen:

 

19 i 23 jeszcze przejdzie, mój brat i jego obecna chyba się poznali będąc odpowiednio w tym i tym wieku. U mnie jak miałem 23 to 19 to też była dolna granica, ważne, że dziewczyna była pełnoletnia i miała ułożone w głowie. I była względnie atrakcyjna i nie była nudna.

 

Na dojrzałość emocjonalną (a także jakakolwiek inną) bym nie patrzył w tym przypadku, to i tak wychodzi dopiero w praniu a do wieku i płci ma się nijak. Gadanina o szybciej dorastających dziewczynach to bzdury, i jedna i druga płeć ma kiełbie we łbie dopóki nie nabędzie doświadczenia życiowego. Za dużo zależy od otoczenia i wychowania, żeby na podstawie wieku ekstrapolować dojrzałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie rozumiem tego sformuowania "iść na psychozy'

 

Anel , jak rozumiem , idzie na oddział zamknięty gdzie leczone są zwykle ostre psychozy, ale i depresja z ryzykiem samobójstwa. W skrócie mówi się o takim oddziale "psychozy" , " idę na psychozy " to taki skrót myślowy a nie jakiś błąd gramatyczny czy merytoryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie rozumiem tego sformuowania "iść na psychozy'

 

Anel , jak rozumiem , idzie na oddział zamknięty gdzie leczone są zwykle ostre psychozy, ale i depresja z ryzykiem samobójstwa. W skrócie mówi się o takim oddziale "psychozy" , " idę na psychozy " to taki skrót myślowy a nie jakiś błąd gramatyczny czy merytoryczny.

no i o to mi chodziło :) khaleesi zrozumiałaś kochana????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×