Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, ja już pisałam, lepiej napisz co u Ciebie? :D

U mnie w porządku, trochę tacie w pracy pomagałem, teraz dorwałem się do kompa i siedzę w domu, a niedługo wybieram się na pocztę. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, pani psycholog jednak stwierdzila ze od wakacji moglabym sprobowac na kilka godzin dziennie i tak na trzy dni w tygodniu , teraz jeszcze chyba zawczas, bo ja raz mam lepsze samopoczucie raz gorsze. Ale z dzis jestem dumna , Od rana od godziny 9 na miescie i to w roznych miejscach , i auttobusami jezdzilam .

tyle ze teraz padam na pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, pani psycholog jednak stwierdzila ze od wakacji moglabym sprobowac na kilka godzin dziennie i tak na trzy dni w tygodniu , teraz jeszcze chyba zawczas, bo ja raz mam lepsze samopoczucie raz gorsze. Ale z dzis jestem dumna , Od rana od godziny 9 na miescie i to w roznych miejscach , i auttobusami jezdzilam .

tyle ze teraz padam na pysk.

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, ja mam zjazdy i wzloty , w styczniu mialam po 5 atakow paniki tygodniowo.

No i mialam duze pobudzenie psychoruchowe.Teraz tez miewam.

Ale musze wychodzic codziennie jak zaczne sie migac to wiem ze nie dam rady pozniej. Teraz tez mam duze lęki , na poczatku marca prawie do konca mialam nawrot depresji i stale lęki.

Teraz znow jest lepiej.

Zobaczymy , chce tak bardzo wrocic do zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×