Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, ja biore to na zaburzenia depresyjno lekowe i mam na tym glupie mysli... ale z tego co pamietam zawsze na ssri tak mialam... zaczynam sie zastanawiac czy bez tych lekow mysli znikna czy sie nasila...

 

-- 14 kwi 2014, 22:34 --

 

jak Ci sie nn objawia?

 

-- 14 kwi 2014, 22:40 --

 

ide spac bo padam juz.... dobranoc kochani:****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

jetodik, czyli ze rozebrales sie w parku?

 

hihi, siebie nie, ale myśli rozebrałem na takie pojedyncze elementy, coś jak geny... okazuje się, że te 'geny' myślowe też walczą o przetrwanie, w umyśle, tak jak zwykłe w organizmach, no i akurat z rodzaju NN są bardzo żywotne bo rozwijają się w różne czepliwe konstrukcje, zachaczają o emocje itd., ciężko je wyplenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo źle się czuje. Niektórzy z was wiedzą,że piszę książkę... to dzisiejszy jej fragment, więcej nie będę musiała opisać swojego samopoczucia, jak przeczytacie to:

15.04: Jest gorzej, o wiele gorzej. We wtorek po świętach idę do szpitala. Jest źle, czuję się w wielkiej depresji. Najchętniej umarłabym i miała święty już spokój. Myślę, że Bóg widzi jak bardzo się męczę żyjąc, i wybaczył by mi to gdybym umarła z własnej woli. Niedługo święta, nie cieszą mnie, chociaż cieszy mnie sama możliwość bycia w domu z rodziną. Boję się, że skończę gdzieś w psychiatrku, nie wychodząc stamtąd nigdy. Boję się życia i wszystkiego co w tym życiu się dzieje. Ciągła depresja mnie dobija, rozwala, na drobne części, umieram pomału. Dlaczego??? Dlaczego nie mogę żyć normalnie, cieszyć się życiem, muszę pomału umierać. Czy to mój krzyż? Czy po to się urodziłam, żeby cierpieć? Chce być szczęśliwa a nie mogę, nie umiem, umieram… Nie wiem co będzie ze mną dalej. Kocham Cię mamo, kocham Cię mój przyjacielu. Dziękuje wam, że jesteście przy mnie cały czas. Dzięki wam i przez was żyję. Tylko dlatego. Umieram… Tak bardzo rozpadam się na kawałki, że już nie wiem co czuję. Boże, daj mi proszę chociaż chwilę spokoju i wytchnienia bo dłużej nie wytrzymam. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że niektórzy potrafią poradzić sobie z każdym problemem w życiu, są silni, walczą a dla mnie problemem jest wszystko i to problemem nie do przeskoczenia. Wstyd się przyznać, problemem dla mnie jest nawet nie raz umycie się i ubranie, o wyjściu z domu nie mówiąc. Co jest ze mną nie tak????!!!! Dlaczego do cholery dlaczego!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Kochana jakbym czytala o sobie :*************

Musimy wierzyc ze kiedys bedzie lepiej , chociaz troche lepiej ....

Wiem ze ciezko zreszta ja sama mam tak malo wiary w sobie ale ludzie jakos ujarzmiaja te choroby i zyja lepiej.

 

Pedze niebawem na terapie :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :*****

 

-- 15 kwi 2014, 07:46 --

 

kolejny fragment z mojej książki:

Kiedy słyszę, że depresja to lenistwo a lęki są wymyślone z nudów to trafia mnie szlag. Kiedy słyszę, że ktoś kto ma urojenia jest wariatem, który nic nie czuje, nie myśli- trafia mnie szlag. Ja żyję, czuję, ciągle mam uczucia. Większe uczucia, niż nie jeden z was, ten „zdrowy”. I dlatego cierpię. Wy wszyscy „zdrowi” nie myślicie na co dzień o sensie życia, ja tak. Wy nie myślicie na co dzień o cierpieniu, ja tak. Wy nie myślicie na co dzień o tym, jak ciężko się żyje, ja tak. Nie myślicie o cierpieniu ludzi, wszystkich ludzi, ja tak. Nie myślicie czy poczujecie się lepiej, czy będziecie w stanie wyjść z domu, ja tak. Nie myślicie, czy ktoś przeciwko wam knuje, ja tak. Nie myślicie jak kogoś skrzywdzicie, powiecie za dużo, ja tak. O czym wy w ogóle myślicie?? Jak to jest być zdrowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pink_hope, dostałam już nowy zestaw leków, teraz schodze z tych co mam i zacznę brać nowe, nie wiem czy mi pomogą mam za sobą tyle nieudanego leczenia, że nie wiem co może mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×