Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiem co w tym może być przyjemnego :roll:.
nie wiem czy wiesz ale kobiety i mężczyźni inaczej odbierają seks, dla faceta to sprawa czysto mechaniczna tak jak pójść się odlać, dla kobiety liczy się zaangażowanie emocjonalne

To ja chyba w pewnym sensie kobietą jestem, bo uważam, że zaangażowanie emocjonalne jest dużo ważniejsze niż seks. I w ogóle nie potrafię zrozumieć ludzi, dla których ważny jest seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fizyczny też się liczy.Facet z nadwagą w okularach z łysinką ma małe szanse.
wypraszam sobie, łysinka jest dla wielu kobiet sexy, są badania to potwierdzające, oczywiście mowa tu o zadbanej łysinie a nie o placu otoczonym rozcapierzonymi kudłami. ja odkąd się golę się na zero stwierdzam większe zainteresowanie płci przeciwnej. chodzi mi o zwykły kobiecy uśmiech, którym jestem obdarzany częściej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie sądzę bym był w Twoim typie ;P

dzisiaj miałem całkiem fajny sen, wczoraj przeglądałem temat ze zdjęciami gdzie zresztą sam wrzucałem i ta dziewczyna w tym śnie była podobna do Ciebie ;D.

daruj sobie ta laske, zrobi Ci niepotrzebny rozpizdziaj w głowie i zostawi a rany po niej bedziesz lizał bardzo długo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fizyczny też się liczy.Facet z nadwagą w okularach z łysinką ma małe szanse.
wypraszam sobie, łysinka jest dla wielu kobiet sexy, są badania to potwierdzające, oczywiście mowa tu o zadbanej łysinie a nie o placu otoczonym rozcapierzonymi kudłami. ja odkąd się golę się na zero stwierdzam większe zainteresowanie płci przeciwnej. chodzi mi o zwykły kobiecy uśmiech, którym jestem obdarzany częściej :smile:

 

Też uważam, że facet łysy wygląda bardziej męsko. Włosy na głowie to ma mieć kobieta, chociaż teraz jest gender i sie widuje dziwne mixy na ulicy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne Oj tam, zaraz zimna suke, nie pochlebiaj tak sobie..Sayace, jest wrażliwym, spokojnym młodzieńcem poniżej 20-tki tak wiec konfrontacja z Toba mogłaby wywrzeć nieodwracalne, trwałe uszkodzenia jego jeszcze nie ukształtowanego ego, pewnie uraz do brunetek tez by został..po co mu w tak młodym wieku PTSD :D

 

-- 15 kwi 2014, 20:35 --

 

Masz nr tel do Rejbena, to dzwoń :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fizyczny też się liczy.Facet z nadwagą w okularach z łysinką ma małe szanse.
wypraszam sobie, łysinka jest dla wielu kobiet sexy, są badania to potwierdzające, oczywiście mowa tu o zadbanej łysinie a nie o placu otoczonym rozcapierzonymi kudłami. ja odkąd się golę się na zero stwierdzam większe zainteresowanie płci przeciwnej. chodzi mi o zwykły kobiecy uśmiech, którym jestem obdarzany częściej :smile:

 

Też uważam, że facet łysy wygląda bardziej męsko. Włosy na głowie to ma mieć kobieta, chociaż teraz jest gender i sie widuje dziwne mixy na ulicy :pirate:

O nie ja łysy nie mam zamiaru być :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×