Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

o właśnie a jakie białko polecacie, pierwszy punkt mojego treningu to będzie serwatka, może nawet będę pił tylko ją 5 razy dziennie aż bęncoł spadnie :lol: ja tam kiedyś przez dłuższy czas brałem tanią od sfd i chyba jest całkiem przyzwoita jeśli skład nie kłamie, smak też bdb zwłaszcza za taka cenę ale może tysiąc słodzików tam itp ;p

ja niedawno kupiłam to białko:

http://sklep.kfd.pl/kfd-100-whey-protein-concentrate-bialko-wpc-p-2451.html

 

polecam

 

chociaż dla mnie smak za słodki, ale to dlatego, że pije zieloną herbatę, której się nie słodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no to prawdopodobnie to to samo co sfd, ktoś im to produkuje i te fora/sklepy jak kfd czy sfd pakują w swoje opakowania, dokładnie te same smaki, na 99% to samo, słodkie pewnie od dużej ilości Acesulfamu K prawdopodobnie, ale w dupie z tym i tak szybciej umrę a nie od raka ;p ja zawsze to mieszałem w większej ilości wody i nie więcej niż jedną miarkę 25-30 g pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit dokładnie w 100g ma 72.20 g to całkiem sporo

To te nasze tanie KFD/SFDowskie białka mają 5g więcej i są na 99% dużo tańsze :P

Nie żebym się czepiał bo białko to białko, wszystko jedno z jakiej firmy.

 

Poznałem dzisiaj w **** ogarniętego typa jeśli chodzi o siłownię itd, wytłumaczył mi co robię źle czego nie powinienem robić itd itp, dużo by pisać. Tak czy siak prawdopodobnie bd z nim trenował i spodziewam się konkretnego progresu pod jego skrzydłami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion :lol: masz na myśli to z linku, toż to przecież festiwal smaków, piłem z tego prawie wszystko poza tymi nowym owocowymi, albo trafiłaś na najgorszy albo masz szlacheckie podniebienie :mrgreen: ewentualnie to jednak nie jest to co sfd ale bardzo wątpię,

ja z mlekiem białko piłem tylko kilka razy w życiu i tylko najdroższe nasmaczniejsze, które z zimnym mlekiem smakowały w 99% jak shake

 

-- 09 kwi 2014, 16:05 --

 

no i obowiązkowo mleko 0,5% tł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tłuszczu z mleka nam nie trzeba, a spowalnia też raczej wchłanianie białka a przecież białko z odżywki ma być szybko dostarczone, jeśli chcesz długofalowe np na noc to lepiej kup kazeinowe na ten cel

 

-- 09 kwi 2014, 16:40 --

 

a ogólnie to woda powinna służyć do rozpuszczania białka jako neutralny i najlepszy rozpuszczalnik, kilka pierwszych razy będziesz miała trudności a później przywykniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótkie podsumowanie...

-schudłem 10k

- moje pośladki są twardsze : ))

- mięśnie pleców i kaptury wzmocnione

- klatka piersiowa trochę się zwiększyła

-kondycja lepsza

 

i to wszystko przez ciężka pracę w fabryce mebli :// a nie trening :P

 

nie wiem czy bić brawo, bo jednak nieźle tyrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że po moim kryzysie nie ma już śladu - motywacji nie brakuje na dzień dzisiejszy :)

 

-- 13 kwi 2014, 23:05 --

 

Edit: trafiłem na ciekawą stronę/aplikację - myfitnesspal.com :) Chyba zacznę używać bo dotychczas nie chciało mi się liczyć dokładnie kalorii itd a tutaj będzie to ciut prostsze. PS nie sugerujcie się językiem bo można tam znaleźć chyba każde polskie danie/składnik/cokolwiek. A jeśli nie ma to można dodać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×