Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę w sumie napisać o sobie. Dobrze jest zaakceptować to, że się prawdopodobnie nie będzie nigdy w żadnym związku, ani miało kobiety. I piszę tutaj o realistycznej ocenie. Bo jeśli przez wiele lat, mimo chęci, wysiłku i poświęconego czasu nie było niczego to pewnie dalej tak będzie. Nie oznacza to oczywiście, żeby przestać próbować, ale warto zmniejszyć presję wywieraną na siebie. Spada wtedy człowiekowi poziom frustracji. Jest więcej luzu, pojawiają się nowe pomysły i możliwości. Ja tam zdecydowałem się na używanie pieniędzy, bo uwielbiam kobiety i nie chcę z nich rezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niespełna 33-letnim prawiczkiem, który w dodatku nigdy nie był w związku. Podejmowałem pewne próby przełamania się, ale zawsze znajomość z kobitką kończyła się po pierwszej randce. Nie potrafię rozmawiać z ludźmi (mam łagodniejszego Aspergera), a zwłaszcza z kobitkami. Był taki czas, kiedy byłem zdecydowany przeżyć swój pierwszy raz z prostytutką. Pewnego dnia jednak przejrzałem cały wątek Ludzie z Forum, wskutek czego zostałem częściowo zresocjalizowany, ponieważ zachwycająca uroda Forumowiczek obudziła we mnie chęć wejścia w związek małżeński i założenia rodziny. Problem jednak w tym, że jestem uczciwy polski bezrobotny, a dla ludzi z moim wykształceniem to w tym kraju żadnej roboty ni ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, Tak :)

 

-- 14 kwi 2014, 18:17 --

 

macieywwa, Nie potrafię traktować kobiet przedmiotowo.

Ja tez nie :mrgreen:

A ten chajs ktory masz zamiar wydawac na kurvy, lachociągi z agentury lepiej zainwestuj w siebie, spróbuj poderwać taką laske której nie będziesz musiał płacić za dymanko..uwierz mi to możliwe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten chajs ktory masz zamiar wydawac na kurvy, lachociągi z agentury lepiej zainwestuj w siebie, spróbuj poderwać taką laske której nie będziesz musiał płacić za dymanko..uwierz mi to możliwe :smile:

dla jednego możliwe dla drugiego niemożliwe, ludzie mają rożne ograniczenia i pewnych rzeczy nie przeskoczysz, czy to wygląd czy to osobowość czy to wiek, oczywiście mówię tu o startowaniu do młodych atrakcyjnych lasek, bo tylko takie mogą być realną alternatywą dla prostytutek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznamy odpowiedz niebawem to takie moje domysły :twisted:

 

-- 14 kwi 2014, 19:48 --

 

manbearpig, nigdy nie zrozumiem jednego do kurvy się wstydzić nie wstydzą ale wstydzą się zagadać do jakiej panny? :shock::D

 

Mhm, zależy chyba od osoby, u mnie to bez znaczenia raczej, w obu przypadkach miałbym niemałe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, a normalną panne nie prostytutke nie możesz zapoznać i zaprosić do kina? musisz płacić za towarzystwo? :shock:

KochajacyFacet,

pytam z ciekawości, jak takie "spotkania" ewentualnie wyglądają, mógłbyś opisać? :)

 

odpowiedz :mrgreen: Sama jestem ciekawa :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×