Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lenka30, są 3 opiekunki tylko tam wiadomo rano 2 godziny są dwie i po poludniu 2h są dwie.. ja jestem czwarta jako stażystka, ale generalnie tam cały czas powinny być 4 osoby bo masakra jest jak kilka dzieci jeszcze nie chodzi, 2 dzieci gryzie inne dzieci do krwi i trzeba pilnowac, pampersy wszystkim zmieniac usypiac plus to ze my rozkladamy posilki i sprzatamy po jedzeniu, myjemy stoly podlogi, łazienki, jak dzieci uśpimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway dobrze jestem sobie w stanie wyobrazić takie piekiełko. Moim zdaniem 4 to zdecydowanie za mało! Nie da się brać więcej stażystek czy praktykantek? Tyle dziś dziewczyn po pedagogice, tyle niespełnionych instynktów macierzyńskich! Sama bym spróbowała, ale nie mam uprawnień :-)

 

Ja czasem fantazjuję o pracy z dziećmi czy młodzieżą, ale aktualnie nie mam im nic do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, teraz po stażu jest wymóg zatrudnienia na 3 miechy więc nie wezmą byle ile stażystek, mnie jednej nie chcieli brać, tylko się im laska zwolniła i mnie wzięli

A piekiełko jest... nie ma to tamto, a po jedzeniu sala wygląda jakby tornado po niej przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, przy zwiększonej dawce leków? Przecież wiesz, że te głosy mówią nieprawdę co nie?

Tak, przy zwiększonej dawce. Wiem że mówią nieprawdę, ale bardziej niż te "ludzkie" głosy przeszkadza mi dźwięk policyjnej syreny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, stabilny nastrój wycisza uspokaja jak masz napady paniki. Wycisza.

Najgorsze w depaku jest to, ze stabilizuje i dobre samopoczucie czyli u osób z chadem zapobiega znacznej manii

mnie to ma wyciszyć niepokój ale po tylu latach stosowania depaka działanie już jest nie to samo. Za słabe to dla mnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×