Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, tak, a twierdzi że mama bierze pielęgnacyjny i w ogole się nim nie zajmuję jak wszystko trzeba mu podać na tacy bo sam nic nie umie zrobić. Też twierdzi że zapieprza jak glupi osioł, a jedyny jego obowiązkiem jest pojechać do miejscowego sklepu z kartą na zakupy co bardzo lubi i nie daj boże jak ja pojadę to się wkurza.

 

-- 14 kwi 2014, 12:17 --

 

Auman, cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całymi dniami chodzi po pokoju, pali papierosy, gada do siebie, albo czyta książkę. jak coś mu się karze zrobić to się obraża. Ja to już nic mu nie mogę powiedzieć jeszcze tylko mamę posłucha. Przeraża mnie fakt, że wiadomo, mama nie będzie żyła 100 lat, a ja z nim zostanę sama,a prawdopodobnie z jego pamięcią będzie coraz gorzej :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, ma 49 lat więc nie taki młody. czym jeszcze? że tak brzydko o nim się wyrażam?

 

-- 14 kwi 2014, 12:36 --

 

że jestem parszywą egoistką dla niego?

 

-- 14 kwi 2014, 12:37 --

 

Często się zastanawiam czy go kocham jak brata. mam tyle złości do niego.... m. in. że nie chce się leczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria: No tak to wiele tłumaczy, w wieku 49 lat teoretycznie można być dziadkiem, widać, że moja wyobraźnia dostosowana jest raczej do ideałów ;-) Nie zauważyłam żebyś pisała o nim brzydko, sama chorujesz i jesteś zmęczona. Czym jeszcze to napiszę na PW, miałam pisać wczoraj, ale cały dzień i całą noc pracowałam lekko a potem odespałam nerwowo. Naprawdę dużo energii w tych ludziach na forum :-) Co za umysły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×