Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Mam nadzieję,że pomogą nowe leki. Denerwuje się tym szpitalem, nie wiem jak długo będą mnie tam trzymać :roll:

 

-- 14 kwi 2014, 09:10 --

 

Auman, aha no tak jak dobra lekarka to nie ma sensu zmieniać ja dopiero teraz chyba znalazłam lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem troche posiedziałam na forum i rozkminilam że sporo osób ma takie chore myśli jak ja... kurcze skąd takie coś się bierze...??? ma moc ta nerwica nie ma to tamto

 

-- 14 kwi 2014, 10:16 --

 

Anel92, wypiłabym tylko nie wiem czy mnie nie roztelepie;/ nie wiem czy nie za wczesnie... zwykle koło 13 pije 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no najbardziej mnie martwi,że nie wiem na ILE do tego szpitala ale może coś się dowiem albo się wypisze na własne żądanie w razie czego :roll:

 

chocovanilla, trochę się boję szpitala, a w ogóle tak byłam już w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, mi też dzieciństwo wraca a najbradziej to chyba szkoła ;/

 

-- 14 kwi 2014, 10:22 --

 

Anel92, ja nie byłam może dlatego myśl o szpitalu mnie przeraża ale pewnie gdybym musiała to bym się cieszyła bo na pewno tam się szybciej dochodzi do siebie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, no zobaczymy jak to będzie, w każdym razie nie mam zamiaru tam gnić nie wiadomo ile, dłużej niż 2 tygodnie na pewno nie dam rady a i tak mam nadzieję,że 2 tygodnie nie będą mnie trzymać. Dobry byłby tydzień :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, też miałam ciężkie dzieciństwo... sama wiem że nie potrafie się pogodzić z wieloma rzeczami... myślę że może jest tak jak neon mi pisał że to taki mój konflikt wewnętrzny... kiedys byłam całkiem inna... wstydliwa w cieniu a teraz jestem inna... moze ta przemiana nie zaszła do końca albo boję się przeszłości i w snach przeszlosc przeobraza się w terazniejszosc ;/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam wam znać, kiedy będę szła jak nie umrę z nerwów do tego czasu :zonk: a na razie się zbieram bo muszę jechać do tego szpitala, dogadać się co do terminu. Módlcie się, żebym święta spędziła w domu, zresztą od razu to powiem,że święta w domu chce być to raz a dwa, że muszę się nastawić psychicznie na ten pobyt w szpitalu :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie mam pojęcia ile mogą trzymać ale wydaje mi się że tydzien to mało.... lepiej polezec dłuzej a żeby było lepiej niz za jakis czas isc znowu... chociaz wiem że szpital nie jest przyjemny... uśmiejecie sie ale ja jak w tamtym roku mialam isc na 5 dni na neurologie to plakalam jak dziecko tak nie chcialam... nie lubie zmian... koniec swiata taki wrazliwiec jestem... no ale minal dzien potem 2 i się przyzwyczailam :)

 

-- 14 kwi 2014, 10:31 --

 

Anel92, 3 mam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Asia z forum była 10 dni ostatnio, wieki tam nie trzymają, ja nie mam schizofrenii tylko leki mają mi ustawić dobrze i w sumie to wszystko, może diagnozę zmienią, ale lekarz mnie uspokoił,że to nie schizofrenia na 99% tylko urojenia ksobne

lecę papa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, czego ? co sie dzieje ?

Powiedziałem im że potrzebuję w wcześniejszej wizyty, bo słyszę głosy. Boję się, że jak się nie zgodzę na pobyt w szpitalu, to zadzwonią na pogotowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×