Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Alien81, ja też nie, nawet karty dźwiękowej lepszej w pececie od zintegrowanej na mobo za 2 stówy a głośniki to dwie pierdziawki Logitecha, tyle, że kompa nie używam prawie w ogóle- kilka godzin na miesiąc dla jakiejś gry. Muzyki słucham z lapka z dackiem Maya U5 a nawet to ujstwo się rypło- gniazdo słuchawkowe i pół minuty zanim uda mi się dobrze włożyć nie do końca minijacka, generalnie więc najwięcej słucham z mega budżetowego zestawu Clip+ z rockboxem + słuchawki z Carrefoura (o tak!) za to kosmiczne za swoją cenę 35 zł- Philipsy SHE3590 (no dobra trochę syczą czasem wysokie tony ale wystarczy equalizerem im odjąć).

 

-- 10 kwi 2014, 22:09 --

 

Płyty u mnie stają na półce po zgraniu do flaca, żadnej z nich nie wziąłbym do samochodu albo pożyczył (może komuś bardzo zaufanemu), zwłaszcza, że większość ledwo idzie dostać w zagranicznych sklepach. A winyle to ja słyszałem jak małym brzdącem byłem i to pewnie jakieś stare polskie przeboje heh.

 

-- 10 kwi 2014, 22:11 --

 

Niemożność naprawy świata w legalny sposób.

Oh man! Czyżbyś był mistrzem Yodą?! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna, które chce wolne (wiedząc, że zaczął się sezon, a druga odbiera wolne), bo chce potowarzyszyć chłopakowi na wizycie u lekarza, przez co z nocnej zmiany idę na ranną zamiast na nocną. Nie ma takiej opcji, żeby panna dostała wolne. Dwa dni temu prosiła mnie, czy mogę przyjść do pracy 2 godziny wcześniej, bo ma wizytę u lekarza. Trzecim razem nie pójdę jej na rękę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... kurewska znieczuluica. w USA a dokładniej w San Francisco pojawiła się nowa moda robienie zdjęć grupowych z samobójcą. np. człowiek stoi na moście i chce skoczyć. zamiast mu pomóc ludzie ustawiają sie w śmiesznych pozach i robią sobie z nim zdjęcie. coraz bardzniej nienawidzę tego świata. gdzie każdy każdemu wilkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, brak erekcji ? :> ale to już najczarniejszy scenariusz

na to jeszcze bylbym sklonny przymknac oko/sa wspomagacze/ natomiast najbardziej obawiam sie kompletnego zidiocenia i to takiego kiedy nie bylbym świadom tego co robie i tego ze ogólnie jestem chory, taka wyjebka i banan na gębie bez powodu...zwyczajnie obawiam sie zostania zaślinionym debilem snujacym sie po korytarzach psychiatryka i cieszącym sie z byle gówna bez swiadomosci co robie :smile:

 

-- 13 kwi 2014, 22:14 --

 

Jebane reklamy korzystam z nowej przeglądarki :twisted:

polecam AdBlock, pomaga :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×