Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od kilku dni dawka 40 mg i mega potliwosc podczas wisilku fizycznego brak jakiej kolwiek motywacji poki co to moze jeszcze przez to ze paro dzialo z ktorej schodze ogolnie jesli sobie przypomne poczatek leczenia wlasnie paroksetyna jakies 4 lata temu a teraz to po prostu niebo a ziemia teraz brawie wcale nie dzialalo jak do konca kwietnia fluo sie nie rozkreci dodam 75mg wenli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight,

u mnie nadmierna potliwośc i uderzenia gorąca zaczęły pojawiać się dwa tygodnie od zaczęcia leku :pirate: musze dopytac lekarza jak to jest z dzialaniem tej fluo bo cos mi sie wydaje ze przez ten jej cholernie dlugi okres poltrwania uboki moga sie ciągnąć wiekami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, wlasnie sie dogrzebalam do badan na necie, ze wlasnie Escitalopram nie tylko babki brały w ciazy ale i w trakcie karmienia. Kurde jest szansa...

 

O ile się nie mylę to wszystkie SSRI poza paroksetyną mają kategorię ciążową C(paroksetyna ma D-gorszą) czyli escitalopram nie jest jakimś wyjątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_is_back, zazwyczaj sa przepisywane fluo, wenla, lub esci, ale ja nie jestem w ciazy tylko przed, dostalam lek hormonalny ktory spowodowal nawrot depresji, chce isc i brac do ciazy w ciazy odstawie, wlasnie z tego co czytam to wychodzi ze kobiety ze sklonnoscia do depresji/nerwicy w ciazy zazwyczaj nie maja objawow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z flouksetyną... Lekarka zwiększyła mi dawkę do 30 mg czyli mam brać 1,5 tabletki. Ale tabletki dzielą się nierówno, nawet specjalną maszynką, kruszą się, poza tym spora część zamienia się w proszek który się marnuje. Pytałam w aptece o jakiś inny preparat (miałam receptę na Bioxetin 20 mg) ale pani powiedziała że wszystkie inne są w kapsułkach, więc to jeszcze gorzej. Kupiłam ten Bioxetin i teraz żałuję... jakbym miała tą receptę i poprosiła o więcej tabletek ale w dawce 10 mg, to bym dostała? I tak leków nie można oddawać, ale pytam tak na przyszłość. Chociaż w przyszłości poproszę lekarkę o receptę z tabletkami po 10 mg.

 

Czy ktoś z Was miał taki problem, jak sobie z nim poradziliście? Bo ja myślę że chyba będę brała tylko jedną tabletkę 20 mg, tak jak wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwy wzrost stężenia jednego i drugiego przy takim mixie, ale z tego co czytałem to łączą tak

 

-- 14 kwi 2014, 16:35 --

 

Jakbym wiedzial ze to az taki zolw to bym darowal sobie ten lek,3 tygodnie i poza nowymi ubokami zero dzialania,nawet po slabiutkiej tianeptynie czulem jakis efekt po 2 tygodniach a tu nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×