Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiątko, ja przyznam że od niedawna oddaję się tej rozpuście dbania o wygląd bez wyrzutów sumienia. Niestety moi rodzice tak wykrzywili moje poczucie kobiecości, że przez lata miałam wyrzuty sumienia gdy zrobiłam sobie makijaż czy coś w tym stylu.

 

Anel92 - gwarantuję ci, że nie jesteś niczemu winna.

 

Marcin 2013, Walduś zawsze budził moją sympatię, aczkolwiek widywać go na nerwica.com w takim stanie jest trochę rozpaczliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, chyba masz rację, dam spokój dzisiaj

 

Lenka30, poczucie winy męczy mnie prawie codziennie, za wszystko i za nic, do tego mam wrażenie,że już mnie nic dobrego nie spotka

 

-- 12 kwi 2014, 13:49 --

 

platek rozy, a ja się nie maluje :oops: tylko taki krem matujący i nawilżający używam

 

-- 12 kwi 2014, 13:50 --

 

kasiątko, :shock: ja nie mam pomalowanych i też nic nie robie :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to dobrze, że Cię cieszy, u mnie malowanie też wiąże się z poczuciem winy poniekąd, nie ma siły iść do pracy, posprzątać, jestem wredna dla wszystkich bo tak udaje mi się z nikim nie gadać, a będę się malować jak nic nie robię? to takie wiesz, samoukaranie, że mi w zyciu nie idzie to ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiątko ty naprawdę nadajesz się na bohaterkę powieści psychologicznej albo na autorkę autobiografii leczniczej :-) Dla mojej mamy moje pomalowane paznokcie to jak bycie k... W sumie to chyba na nieprzyjemne tematy zaszłam.

 

platek róży ja kocham zapachy! Uwielbiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na razie jestem na etapie,że nie wierzę,że będzie lepiej. Muszę umówić się na rozmowę z moją terapeutką ze szpitala, ona mnie dobrze zna, mam z nią kontakt może mnie trochę wyciągnie z tego cholernego dołka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, tez tak mam . Perfumy to poniekad moj fetysz, zreszta uwielbiam dobrze pachnacych facetow. Potrafie sie obejrzec za kims bo pachnie.

 

kasiątko, ja tak mam od szkoly sredniej bo wtedy zaczelam sie malowac a pozniej doszla zabawa makijazem i tak mi zostalo:)

 

A musze sie Wam pochwalic ze zadzwonila wczoraj do mnie dziewczyna ktora stylizowalam do sesji i dostala role w jakims serialu jak pokazala portfolio :) z tymi zdjeciami przy ktorych bralam udzial :yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, czesto mam takie dni ze nie wierze ze bedzie lepiej .Znam ten bol. Ostatnio sobie staram sie wmawiac ze z tego wyjde , karteczki mam nawet na lustrze w lazience przylepione z e zdaniami ze wyjde z tego , ze jeszcze bede zyla w miare normalnie.

 

-- 12 kwi 2014, 15:01 --

 

:oops::oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×