Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, mix opio i benzo + niewielkie dawki DXM (nieselektywny SRI, antagonista nACHr i NMDA = hamowanie narastania/obniżanie nabytej tolerancji na powyższe depresanty, sensetyzator receptorów dopaminowych, słaby agonista sigma-1) + magnez (słaby antagonista NMDA) i jakoś "przeistniejemy" jeszcze te 10-15-20 lat (może w tym czasie trochę popodróżujemy sobie jako ten backpacker z gatunku light&fast, jako ten pielgrzym, jako to przysłowiowe "dziecko ulicy" po Europie/świecie, stwarzając tym samym dla rodziny pozory prowadzenia szczęśliwego życia [a może w jakimś stopniu będzie nawet i autentycznie szczęśliwe ? ;)] :P), by koniec końców wypalić sobie w skroń z broni czarnoprochowej i ... spotkać się z Absolutem, czy tam rozpłynąć się w nicości ? Kto wie ? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, skad masz taka mega dawke wiedzy o tym wszystkim

moglbys sam uzdrawaic ludzi z taka wiedza :) albo prowadzic apteke

a co mi powiesz na temamt mdm i ajukosy (nie wiem jak to sie poprawnie pisze) mi pare madrych osob mowilo ze po tym mi sie poleszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, ja biore cital to gooowno to nic nie klepie nic nie czuje , magnez i witaminki z tesco tez ich nie czuje :)

zastanawialem sie nad kuracja tomakina co tam trzeba sie szpryycowac suplami na maxa tylko wycztalem ze jak sie bierze psychotropy to nie mozna robic tej kuracji bo jakis konflikt czy co tam bedzie.

 

a co powiesz o citalu i tej kuracji tomakina ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi powiesz na temamt mdm i ajukosy (nie wiem jak to sie poprawnie pisze) mi pare madrych osob mowilo ze po tym mi sie poleszy :)

A to są jakieś empatogeny/serotoninowe wypierdalacze pokroju MDMA, czy tam benzofuranów (6-APB, 5-APB) ? Nie próbowałem, ale z tego co słyszałem/czytałem, przy dłuższym stosowaniu nieźle ryją banię - depresje, psychozy ... itd. :P

 

a co powiesz o citalu i tej kuracji tomakina ????

Z "leków psychotropowych" raczej dość mało substancji przerobiłem (fluoksetyna, sertralina, wenflaksyna, moklobemid, selegilina ...), więc zbytnio się nie wypowiem. Tych co nowszych antydepresantów nawet nie próbowałem - zawiodłem się na psychiatrii i ch*j :P Zresztą jakoś nie słyszałem hurraoptymistycznych opinii odnośnie ich cudownych potencjałów farmakologicznych :P Także ten, "sam sobie specjalistą" itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, wypierdalacze pokroju MDMA dobry tekst :) , co do citala mam jeszcze 2 pudla potem bede dumal, a kuracja tomakina to jakis cudak z forum od wegetarian co wymyslil ze trzeba brac magnez,wapn,cynk,potas ,kwasy omega, witaminy b i duzo jeszcze innych supli i podobno to skutkuje wlasnie sie nad tym wacham tylko pewno trzeba by bylo 300-500 zl na miesiac na te suplowanie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, magnez i potas to Asparginian Extra - ok. 5 zł za 60 (?) tabletek. Wapń uzupełniaj z kilku łyżeczek maku. Ogólnie w maku jest multum zbawiennych, dobrze przyswajalnych minerałów - wapńć, magnez, potas, żelazo ... itd. Witaminy B ogarniesz z pożywienia - mięsa i choćby gotowanych na pół miękko/pół twardo jajek kurzych - białko, aminokwasy: tyrozyna, tryptofan, witaminy, minerały, wartościowe tłuszcze. Witaminy C i E (podstawowe antyoksydanty) ogarnij sobie z apteki (20 tabsów 1000mg C - 8zł, 20 tabsów witaminy E 100 mg w kapsułkach żelowych - 5 zł). No i kwasy Omega - ryby, tuńczyki wpierdalaj i będzie OK ;)

 

Grunt to odpowiednia dieta :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, jestes geniuszem :) a cos jeszcze co bys polecil do kupienia w aptece tesco czy na allegro ????

skoro masz taka wiedze stosujesz ta dietke to czemu narzekasz ze nie ma sensu i poprawy sorki jak za hamskie pytanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Z regularnym stosowaniem to różnie bywa ;) No i dieta to nie wszystko - wiesz, pomóc, pomoże, ale i tak czy siak determinizmu neurobiologicznego nie oszukasz :P Widzisz, ja jestem spierdolony na płaszczyźnie psycho-somatyczno-neurologicznej i konstruktowo-osobowowej "odrobinkę" bardziej niż średnia tego forum statystycznie przewiduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, nie poddawaj sie masz mega wiedze powinienes to jakos wykorzystywac :) najlepiej $$$$$$ namierzyłem tego tomakin-a na forum tu tez pisal ale jakos za wybranca i mentora go nie uznali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×