Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Prakseda, nie wiem, najbardziej boję się widocznego ataku drgawek a na zajeciach to prawie norma, a po nieprzespanej nocy to może być koszmar. Nie pojadę, nie dam rady :why:

 

-- 11 kwi 2014, 23:12 --

 

nie lubie odpuszczać, ale tym razem musze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, obecnie się zaczęłam uspokajać, jest szansa że dam radę, ale nie wiem czy mi warto się męczyć i przezwyciężać strach skoro równie dobrze jeden zjazd moge opuścić a poza tym jest jeszcze niedziela kiedy byc może będę czuła się silniejsza. Z tym, że nie lubię odpuszczać bo obiecałam sobie że będę na każdych zajęciach. Poza tym straciłam zapał bo zajęcia są lipne.

 

Lenka30, poznałam już. Chodzę do tej szkoły od połowy lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, czego sie boję? ze roztelepie mnie gdy bedę kupować bilet w autobusie i na samych zajęciach. Najbardziej obawiam się tych drgawek bo to widać jakbym tylko czuła lęk i nic by nie było widać to bym śmiało mogła wychodzić z domu. Tak to gdy mam gorszy dzień to choć zdarza mi się wyjść ale wtedy dostaję ataku. Nie mam żadnego benzo, a propranolan nie zawsze jest skuteczny.

 

-- 12 kwi 2014, 01:09 --

 

wieslawpas, chodze na informatykę. Jutro mam przedmioty zawodowe i angielski.

Chciałabym zdać maturę. Planuję od wrześniach chodzić do klasy maturalnej na wybrane przedmioty w mojej szkole bo to mam za darmo, a niestety kursy kosztują i to calkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×