Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, W sumie mogłem lać przez nogawkę. Akurat w tym czasie herbatę robiła, więc może bym zdążył :lol:

wieslawpas, Pedicure :D

jasaw, Trochę się oswoiłem po kursie fryzjerskim, więc może dlatego to dla mnie stało się normalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, no własnie taniocha a do tego Marek mieszka po sąsiedzku z goscmi którzy siedza w tym temacie :why:

Silownia to dla mnie troszke bolesny temat ze względu na to ze do tej pory mam zal do siebie iz tak zaniedbałem sie w tej kwesti..tyle lat wyrzeczeń, a teraz chodzący flak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Skończyłem kurs fryzjerski, ale w zawodzie nigdy nie pracowałem. Fryzjerem siebie bym nie nazwał, bo z tego co widziałem ( w szkole się odbywały rożne kursy) to na kosmetycznym kursie ćwiczyli na ludziach ( na kolegach z kursu albo ludzi z zewnątrz), a ja ćwiczyłem na manekinach. Bez takiej praktyki, trudno mnie nazwać fryzjerem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Będąc w szkole kosmetycznej , też ćwiczyłam na koleżankach , metodą prób i błędów , do tego miałam miesiąc praktyk więc , czegoś się nauczyłam , ale chyba najwięcej nauczyłam się będąc w najlepszym łódzkim salonie , co prawda kosztowało mnie to dużo nerwów i rzucili mnie na głęboką wodę , ale warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadypianiem. biore na spanie 2 stilnoxy i dwa cloranxeny. Posylaja mnie na detox, byl ktos kiedys. Nie za bardzo chce mi sie isc do szpitala.

do którego szpitala, jesli na Nowowiejska, to jest tam spoko na detoxie, przesympatyczna ordynator Kołodziejczyk..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×