Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Boże to co ja wyczyniam z tą dziewczyną,to jest masakra,na prawdę kurwa mam siebie już dość,jakie teksty,odrzucam ją i jestem mega zazdrosny,no kurwa na prawde....Skreśli mnie za pewne totalnie...Boże,jak dziewczyna z takim nastawieniem jest i ja nie umiem tego wykorzystać to na prawdę nigdy nie bede miał dziewczyny....

 

-- 11 kwi 2014, 21:22 --

 

Boże to co ja wyczyniam z tą dziewczyną,to jest masakra,na prawdę kurwa mam siebie już dość,jakie teksty,odrzucam ją i jestem mega zazdrosny,no kurwa na prawde....Skreśli mnie za pewne totalnie...Boże,jak dziewczyna z takim nastawieniem jest i ja nie umiem tego wykorzystać to na prawdę nigdy nie bede miał dziewczyny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, masz świadomość tego, co robisz źle i na pewno nie bierze się to znikąd...

Chyba brak wiary w siebie dominuje Twoje myślenie...spójrz na siebie łagodniej, uwierz, że też możesz coś zdziałać...

 

-- 11 kwi 2014, 20:28 --

 

Przeziębiłam się, boli mnie głowa od 2 dni, źle śpię w związku z tym, jestem taka słaba, zmęczona, do niczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość tego co robie źle,ale nie rozumiem czemu to robie i jak to przerwać.Po prostu uruchamia się we mnie automat ''zranionego i odrzuconego Deana" i dostaje przypływu emocji których zupełnie nie kontroluje po prostu.

 

Chyba brak wiary w siebie dominuje Twoje myślenie...spójrz na siebie łagodniej, uwierz, że też możesz coś zdziałać...

 

Wiem,czuję to.0 samooceny,wewnętrznie wciąż zbyt często czuje się jak śmieć.Do tego probuje się bawić mając depresyjny epizod i wcale nie jest mi łatwo nawet się uśmiechnąć.Ech na prawdę szkoda tej relacji,ta laska nie jest idealna i jeszcze puszcza gdzieś oczko do innego ale mimo wszystko dawno nikt mi tyle nie puścił płazem i nie był dla mnie tak miły,chyba żadna dziewczyna mi jak dotąd tak nie ułatwiała.Choć może można bardziej tylko ja tego nie doświadczyłem...

 

Tak czy siak mam zerową samoocenę i nie wiem jak mam mieć inną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję cały dzień z przeglądarkami i żadna nie chce poprawnie współpracować z serwisem mega.co.nz. Mniejsze pliki jeszcze jakoś idą, ale takie kilkusetmegowe przyprawiają mnie o furię. To jest czysty random, raz się uda a raz się nie uda. I to wyczekiwanie, gdy dobija do 99% i albo osiągnie 100 (za 15 minut), albo już w ogóle nie ruszy. ehhh... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, ja nie znam się na tym. U mnie zastosowano terapię mieszaną, która, jak stwierdziła psychoterapeutka, jest optymalna, a przynajmniej dla mnie była...

Z samooceną już nie mam problemów, ale mam różnego rodzaju lęki spowodowane dolegliwościami fizycznymi :( i mimo cudownej psychoterapii powracają. Chyba już jestem w takim wieku, że całkowicie ich się nie pozbędę...tym bardziej, że nie łykam żadnych tabletek, bo po nich moje problemy są jeszcze większe. Czasem łyknę 10mg Hydroxyziny na sen, ale rzadko.

Ty jesteś młodym człowiekiem, więc rób wszystko, co się da...książki, relaksacje, terapia w miarę możliwości.

 

-- 11 kwi 2014, 22:08 --

 

Ja lubię relaksacje, które bardzo mi pomagają, odprężają, wzmacniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, ja nie znam się na tym. U mnie zastosowano terapię mieszaną, która, jak stwierdziła psychoterapeutka, jest optymalna, a przynajmniej dla mnie była...

Z samooceną już nie mam problemów, ale mam różnego rodzaju lęki spowodowane dolegliwościami fizycznymi :( i mimo cudownej psychoterapii powracają. Chyba już jestem w takim wieku, że całkowicie ich się nie pozbędę...tym bardziej, że nie łykam żadnych tabletek, bo po nich moje problemy są jeszcze większe. Czasem łyknę 10mg Hydroxyziny na sen, ale rzadko.

Ty jesteś młodym człowiekiem, więc rób wszystko, co się da...książki, relaksacje, terapia w miarę możliwości.

 

-- 11 kwi 2014, 22:08 --

 

Ja lubię relaksacje, które bardzo mi pomagają, odprężają, wzmacniają.

 

 

Cóż chyba poszukam tej terapii jakieś,bo co mi zostaję....relaksacje to chyba nie to,jestem zarazem załamany i wściekły,taki odrzucony przez świat się czuję,ale nie zestresowany.Książki?Możesz coś polecić?Mam 6 filarów poczucia własnej wartości,przeczytałem ale nie ćwiczyłem tego,może najwyzszy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×