Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, albo masz zapalenie mieszków włosowych w tym wypadku pomoże krem z dużą ilością mocznika , albo za często się tam golisz , jak masz kasę to idź na depilację laserową :)

 

Maciuś dobrze mówi , zero igiełek na bobrze , za to spokój święty i gładko :mrgreen:

 

jeżeli uda mi się założyć własną firmę i będę miała swojego light sheera to można się będzie umówić na wizytę domową , ale to za jakieś 2 lata , o ile wyjdzie .... spadam pompować buły :yeah:

kuzwa na swojego light sheera potrzeba sporo floty 99,000 do 150,000 pln

 

dobry wieczór, cisza przed burza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, no , w choooj kasy kosztuje , a wynajem dzienny to koszt ok 500 zł albo i tysiąc :roll:

To juz lepiej leasing ogarnąć niz płacić za dzień wynajmu tyle kasy...no chyba ze umówisz klientów na jeden dzień i będzie zapjerdalał ten laser od rana do wieczora...sa w nim jakieś czesci ktore ulegają zużyciu, wiesz, tak jak np w samochodzie klocki hamulcowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, pracowałam na laserze od 8 do 16 , więc to jest mój chleb powszedni , więc nie ma problemu , a można z tego się utrzymać , bo klienci zawsze są , a zużywa się głównie głowica . Być może uda się sprowadzić szwagrowi z Anglii , ale póki co to są tylko plany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×