Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, chetnie bym sie wybral do tego szamanka

Tomcio Nerwica, no wlasnie po goleniu mam taki sam problem

kupmitrumne, musze sie zastanowic bo w sumie bym pozbyl sie owlosienia z plecow i barkow , z klty bym zostawil najwyzej skrocil bo bez nich czulbym sie nagi :P

 

-- 11 kwi 2014, 14:25 --

 

Variable, ja robie za 1/10 ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli nie masz kasy to golarka i pianka w dłoń .

U mnie ta opcja odpada, bo mi pożniej jakieś krosty wyskakują po takiej depilacji. Odkładam laser, ale ciągle się boje, że efekt będzie krótki. W końcu takie przypadki chyba też były.

Zapewniam Cie ze efekt jest trwaly, do dzis wspominam gladziutka cipke mojej ex, zadnego szorstkiego bobra, czy kłujacych igielek, skóra jak u niemowlaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, jesli chcesz plecy i barki to raczej odradzałbym laser ze wzgledu na koszta/pewnie ok 3000-4000tysi/.a pamietaj taz ze nie wolno wystawiac do słonca czesci kodłubka ktore depilowałes laserem ..próbuj tym woskiem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, gwarancja albo zwrot kasy niech bedzie moja strata :)

macieywwa, to co pakuje plecaczek i jedziem do szamana

 

-- 11 kwi 2014, 14:32 --

 

macieywwa, nie mam takich zwinnych raczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, mowimy o okolicach bikini oczywiscie, wlasnie dzis dostalem szkolenie od trumny i jestem kosmetologiem z doświadczeniem i certyfikatem

 

-- 11 kwi 2014, 14:39 --

 

macieywwa, nie znam swojej grupy :P a nerki watroby i pluc nie polecalbym od siebie :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, jak na wielce schorowana to strasznie dowcipna jestes :P

ale ja jestem specem od damskiego bikini a kolezanki ba przyjaciolki z forum nerwica maja znizke 90 % niech strace raz sie zyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ty chyba nie bedziesz dobrym dawca :D

 

-- 11 kwi 2014, 16:22 --

 

macieywwa, chyba w branzy chadowcow :D

Ja na pewno, nie... ale hobbyturysta byc moze, tak :D rozgladam sie jak szybko wycofac hajs zainwestowany w niego :D

Lo fuck, hoojuwka, wlasnie odebralem maile ze od swirów nie biora organów :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, albo masz zapalenie mieszków włosowych w tym wypadku pomoże krem z dużą ilością mocznika , albo za często się tam golisz , jak masz kasę to idź na depilację laserową :)

 

Maciuś dobrze mówi , zero igiełek na bobrze , za to spokój święty i gładko :mrgreen:

 

jeżeli uda mi się założyć własną firmę i będę miała swojego light sheera to można się będzie umówić na wizytę domową , ale to za jakieś 2 lata , o ile wyjdzie .... spadam pompować buły :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×