Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, a możesz jakieś dobre kremy polecić do stóp ? bo kupiłem ostatnio dwa i się nie sprawdziły. Słabo nawilżały skórę :?:D

a z smiesznych rzeczy to mam uczulenie na prace i zawsze mi krosty na czole wyskakuja od robty to chyba potowki

hobbyturysta, Też tak miałem, tylko był mało widoczne i takie podskórne :D jakieś kwasy są teraz na to chyba i nie zaszkodzi pić dużo wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, mury opuszczam :bezradny: hooj wi kiedy, niemniej jednak napewno nie bede czekał na wypis...znajac zycie dzis udalo im sie mnie przekonac a np. w poniedzialek upre sie ze chce do domu i nikt mnie nie zatrzyma :D

Imprezke bede miał napewno 14 czerwca :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, droga ta depilacja laserowa ??? i tylko na 2-3 tyg starcza, a co powiesz o foto depilacji coz to za wynalazek i jak cenowo bo u mnie sporo tych metrów kwadratowych się nazbiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, wszystko o.k z tymi laserami, znam temat tylko jest jeden problem...nosz koorwa wstydze sie :hide:

hobbyturysta, na 13 czerwca mam zabukowany bilet i lece obojetne czy bede czuł sie dobrze czy zle...

Tania nie jest laserowa depilacja, choc fakt skuteczna.... moja ex chodzila przez pol roku raz w miesiacu na pachy i pipe..taki pakiet ok 800pln ale efek utrzymuje sie długo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, depilacja laserowa , laserem diodowym , najlepiej light sheer , żadnym innym , dużo ludzi myli z IPL a to jest gówno i się nie nadaje . Cena zależny od obszaru ciała , w miejscu gdzie pracowałam np. bikini było po 250 zł , a ceny są różne , zależy od salonów . Trzeba wykona od 4-6 sesji co 6 tygodni , a po wykonaniu całego pakietu idziesz raz do roku na tzw. strzał przypominający , po 2 zabiegu włosy wypadają i odrastają cienie i jaśniejsze , a po wybraniu całej pakietu nie rosną wcale , tylko tak jak mówię , trzeba raz do roku zrobić strzał przypominający .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, stopami się nie zajmowałam , bo na ich widok było mi niedobrze , ale teraz , w domowych warunkach robię wszystko :) wystarczy frezarka i podwójne rękawiczki oraz skinsept 8)

 

macieywwa, nie ma czego , wiesz ile członków i wagin widziały te kobiety ? wiec jeden w tą czy w tą nie robi różnicy , ja głównie przy depilacji myślałam co tu zaraz zjem jak skończę , więc głównie w głowie każda pracownica ma to samo , więc luz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, przecież o tym mówię , IPL to jest"depilacja" impulsów silnego światła ( gówno prawda , bo nie usunie , owłosienia, tylko spowoduje uśpienie cebulki włosa , a później ma się ich w chooj dużo ) i depilacja laserem w tym wypadku diodowym .

 

Oczywiście trzeba pamiętać o przeciwwskazaniach , niektóre leki które się przyjmuje są światło uczulające , wiec odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie , jeżeli masz kasę to idź do najbliższego salonu medycyny estetycznej , zapytaj o laser LIGHT SHEER i wybierz pakiet zabiegów , a jeżeli nie masz kasy to golarka i pianka w dłoń .

Tylko pamiętaj Gdy ogolisz się na dole, wode po goleniu użyj na fasole :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli nie masz kasy to golarka i pianka w dłoń .

U mnie ta opcja odpada, bo mi pożniej jakieś krosty wyskakują po takiej depilacji. Odkładam laser, ale ciągle się boje, że efekt będzie krótki. W końcu takie przypadki chyba też były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, nie potrzebujesz tragaza czy tam przydupasa :):)

Bagaz może wazyc max21kg a ja i tak zabieram tylko letnie ciuchy i suweniry dla Marka w postaci alko, ptasiego mleczka i cos tam jeszcze chciał tak wiec ziom co chcesz targac.. :D podreczny mam plecak tyz lekki

A koorwa nie pomyslałem, mogłbym Cie tam sprzedać, jak masz niebieskie oczy to nawet, nawet cene bym wynegocjował nie zła za takiego gringo :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×