Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, Tak jest ! chociaż myślę , że szybko by mi się znudziło , bo ile można parówy oglądać :hide:

 

Albo zostanę przy tym kim jestem i będę ludziom zadawała ból w czasie depilacji , uwielbiam to 8)

 

-- 11 kwi 2014, 14:17 --

 

hobbyturysta, cześć czołem kluski z rosołem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien słaby jak kazdy, dobija juz mnie to siedzenie w domu i ciagla medytacja w wyrze

a trumienka sie ze mna nie przywitala czyzby miss forum nie obejmowaly zasady savoir vivre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ide zara do kosmetyczki.

Wczoraj miałem dobrą akcje, gdy do niej dzwoniłem. Bo idę dzisiaj na ten pedicure stóp. I dzwonie do niej wczoraj i mówię " Dobry, chciałbym się zapisać na ten ... jak to się nazywa... na peeling" a ona do mnie że nie robi peelingu, no to się pytam jak to nie ? Odpowiada, że nie, bo robi coś tam innego ( nie usłyszałem) i dalej strzelam co to mogło być. Babka tam zgłupiala, a ja dalej napier.dalam że chodzi o ten peeling czy jak to się nazywa i w końcu usłyszałem jak mówi pedicure. Kur.wa, ale ja jestem jeb.nięty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie bede pisal o porade bo zaraz sie bedziecie smiac, a z smiesznych rzeczy to mam uczulenie na prace i zawsze mi krosty na czole wyskakuja od robty to chyba potowki :P

 

-- 11 kwi 2014, 13:32 --

 

na_leśnik, nalesnikom pelingi nie potrzebne tylko dzem i smietana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×