Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem studentką I roku, II stopnia pedagogiki na UW. Chciałabym napisać pracę magisterską na temat Dorosłych Dzieci Rozwiedzionych Rodziców. Zainteresowałam się tą tematyką po przeczytaniu książki pana Conway'a o tytule" Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców" .

Założyłam ten wątek by zapytać czy ktoś z tutaj obecnych wyraziłby zgodę na uzupełnienie za jakiś czas krótkiej ankiety.

Mam już około 10 osób(są to głównie studenci),które wyraziły zgodę, to jednak zdecydowanie za mało. Nie będę zatem ukrywać,że odzew na tej grupie będzie dość istotnym czynnikiem czy w ogóle owa praca powstanie. Czekam na wszelkiego rodzaju odzew,pomysły,sugestie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczera to na razie nie potrafię określić na czym konkretnie chciałabym się skupić bo chyba nie do końca wierzę,że uda mi się znaleźć grupę badaną.Najprawdopodobniej zechcę sprawdzić jak i w jakim stopniu rozwód rodziców odbił się na dorosłym życiu tych osób,z jakimi trudnościami się borykali,jakie znaczenie miała atmosfera w której rozwodzili się rodzice. Ciągle jestem na etapie analizy i przeglądania literatury, jednak na prośbę promotorki i dla własnego komfortu chciałabym się rozeznać ile osób byłabym w stanie zebrać do badania, czy lepiej jednak szukać innego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba :)

Jeśli masz chęć, trochę czasu i masz 18-36 lat, prosiłabym o wypełnienie kilku kwestionariuszy psychologicznych. Badanie jest anonimowe a jest mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej nt. psychospołecznych wyznaczników lęku społecznego. Klikając na poniższy link zostaniesz przekierowany do badania.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :D

 

https://docs.google.com/forms/d/1axZnadfEbW69qsCTGCUG3wOT8YbAaWhrPMKwtGtxAHU/viewform

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich:)

 

chciałabym Was prosić o pomoc -

poniżej jest link do mojej ankiety nt pomocy psychologicznej online. Ankieta podzielona jest na dwie części - wiedza ogólna z zakresu psychologii/psychiatrii oraz korzystanie z pomocy psychologicznej przez Internet.

 

Liczę na Waszą pomoc :)

 

pozdrawiam!

 

https://docs.google.com/forms/d/1T1kRRZWviTRdFrj_tHQ_TlElnxDsf5HPs7oEpQPy2oI/viewform

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy kobiety, które chorują bądź chorowały na depresję do wzięcia udział w badaniu, które odbędzie się 21 marca 2014 o godzinie 16:00 we Wrocławiu.

 

Badanie polega na zadawaniu pytań innym uczestniczkom oraz odpowiadaniu na pytania zadane przez nie, przy pomocy specjalnie przygotowanego programu komputerowego. Badanie jest częścią większego projektu, dotyczącego wiedzy eksperckiej i potocznej. Dotyczy tego, jak skutecznie ludzie udają kogoś, kim nie są. W tej edycji badania chodzi o to, żeby sprawdzić, jak skutecznie kobiety, które nigdy nie chorowały na depresję będę udawały, że chorowały na depresję. Dzięki temu, będzie można dowiedzieć się, jakie wyobrażenie o depresji mają kobiety, które nigdy na nią nie chorowały

 

Całość potrwa około dwóch godzin. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 50zł dla każdej z uczestniczek. Szukamy 15. uczestniczek, które chorują, bądź chorowały na depresję.

 

Dostęp do danych osobowych będzie miał wyłącznie organizator.

 

Pytania oraz zgłoszenia proszę kierować na adres: imgamedepersja@gmail.com

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Mam na imię Ala i jestem studentką psychologii. Od pewnego czasu odbywam staż w Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania, przez co coraz więcej czasu i uwagi poświęcam właśnie temu zagadnieniu zaburzeń odżywiania o jakim tutaj jest mowa. Przeglądam i czytam dokładnie wasze wypowiedzi, starając się rozumieć przez co przeszliście czy przechodzicie.

Wiem, że mówienie o tym publicznie nie jest łatwe, natomiast problem z jakim się zmagacie staje się coraz bardziej powszechny, a osoby, których jako tako ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy zdają się go nie rozumieć.

Szukam wśród Was osób, które zechciały by się podzielić swoimi doświadczeniami, historią choroby i leczenia np. w formie video, lub prezentacji ( opis, możliwe także zdjęcia) w której powiecie o swoich przeżyciach, uczuciach jakich doświadczaliście.

Zależy nam, żeby więcej osób dowiedziało się o tym jak można popaść w takie zaburzenie, oraz jak duże (często dramatyczne) konsekwencje może to spowodować. Chcemy ustrzec i uwrażliwić innych. W tym celu chcielibyśmy zebrać takie materiały i zamieścić je na specjalnie do tego skonstruowanym kanale youtube.

Można podać tyle informacji ile zechcecie - nikt Was nie będzie próbował zidentyfikować z imienia, nazwiska itp. Materiał zostanie dodany do kanału wyłącznie za Waszą zgodą.

 

Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, to bardzo prosimy o przesyłanie informacji na adres mailowy: ctzo.kontakt@gmail.com lub ctzo.pomoc@gmail.com (na ten drugi e-mail możecie także zgłaszać swoje problemy i pytania odnośnie zaburzeń odżywiania).

Z góry bardzo Wam dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję osób w wieku 18-19 lat do wzięcia udziału w badaniach. Są to badania dotyczące różnych aspektów życia, będą przydatne w mojej pracy magisterskiej.

 

W zamian za wzięcie udziału w badaniu oferuję przekazanie badanemu wyników wraz z objaśnieniem. Dzięki temu będziecie mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie :)

 

Kontaktujcie się ze mną na adres: magdalena.anna.spyra@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Jestem studentką III roku socjologii i piszę pracę licencjacką, której tytuł brzmi „Hospitalizacja psychiatryczna w biografiach indywidualnych”.

 

Poszukuję osób z Warszawy i okolic, mających za sobą doświadczenie pobytu w szpitalu psychiatrycznym (obojętnie, czy był to pobyt całodobowy, czy też dzienny), które zgodziłyby się wziąć udział w badaniach na ten temat, realizowanych przeze mnie w celu analizy ich wyników w tej pracy- a konkretnie udzielić mi wywiadu. Jest to metoda indywidualnych wywiadów pogłębionych (IDI); wywiad taki trwa ok. 1 godz.

 

Główne kwestie/wątki poruszane w pracy i badaniach to:

1. Życie społeczne w szpitalach psychiatrycznych (również na oddziałach psychiatrycznych w szpitalach ogólnych)- w tym relacje społeczne, sposoby radzenia sobie w specyficznej rzeczywistości, „szpitalna” codzienność;

2. Szpital psychiatryczny jako rodzaj instytucji totalnej- mechanizmy wywierania wpływu i kontroli, sposób organizacji życia wewnątrz szpitala;

3. Hospitalizacja psychiatryczna jako szczególny epizod w życiu, związany z chorobą psychiczną, jako zarówno przyczyna, jak i skutek innych doświadczeń, jej wpływ na biografię indywidualną;

4. Wizerunek choroby psychicznej, osoby z zaburzeniami psychicznymi i pacjenta (zarówno aktualnego, jak i byłego) szpitala psychiatrycznego w oczach samych pacjentów oraz ich otoczenia.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy: yoesseker@gmail.com . W odpowiedzi na wiadomość wyślę wszystkie dokładniejsze informacje dotyczące wywiadów.

 

Pozdrawiam.

Paulina

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem studentką II roku studiów mgr na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Piszę pracę na temat "Dzieciństwo bez matki w pamięci osób dorosłych".

W związku z tym poszukuje osób powyżej 18-tego roku życia, które w dzieciństwie straciły matkę, bądź była ona nieobecna (śmierć rodzica, adopcja, nieobecność matki z innego względu, praca za granicą itp) i zechciałaby odpowiedzieć na kilka pytań. Wiem,że temat jest dość trudny i mało przyjemny..jednak mam nadzieję, że ktoś zechce mi pomóc. Więcej szczegółów podam na maila. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy : anusiaaa89_gda@wp.pl .

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Ania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Prowadzę badania do pracy magisterskiej z psychologii. Tematem pracy jest samoocena dorosłych dzieci rozwodników. Ankiety nie są długie, badanie jest oczywiście anonimowe.

 

Potrzebuję chętnych osób w wieku 23 - 35 lat do wypełnienia poniższego kwestionariusza dotyczącego samooceny (SES). Jest on przeznaczony dla osób, które nie doświadczyły rozwodu swoich rodziców:

 

http://przeklej.org/.../GeXq3B/SES.doc

 

Druga część badań do mojej pracy kierowana jest również osób w wieku 23 - 35 lat. Dotyczy ona jednak osób, które w młodości doświadczyły rozwodu rodziców:

 

http://przeklej.org/...wodowa11115.doc

 

Osoby, które wypełniły ankietę nr 2 proszone są również o uzupełnienie ankiety nr 1.

 

Wypełnione ankiety można przesyłać a adres niewyspanyyy@wp.pl :)

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci jedynie pomóc tak, że podam ci namiar na firmę z której pomocy przy pisaniu pracy magisterskej sama korzystałam. Firma pisanie-prac-dlastudentowpl jest bardzo solidna i terminowa przy czym nie wołają zbyt dużo pienędzy za tą usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem na III roku Psychopedagogiki i piszę obecnie pracę licencjacką na temat "Nerwicy jako formy współczesnego uzależnienia". Mam kwestionariusz i kilkanaście pytań, na które można odpowiedzieć pisemnie, przez maila czy forum. Wszystkie wypowiedzi wykorzystuje anonimowo (można zmienić imię lub podać nick z forum), dlatego jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany poświęceniem na to chwili czasu to proszę o kontakt PW.

 

Wiek i płeć nie ma znaczenia, więc każdy kto cierpi z powodu nerwicy (natręctw, fobii) i chciałby napisać o sobie kilka zdań to zachęcam, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Oczywiście wyślę później już skończony rozdział dla zainteresowanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

prowadzę badanie do pracy magisterskiej. Interesują mnie osoby, których ojciec nadużywał alkoholu.

Badanie polega na wypełnieniu trzech kwestionariuszy i zajmie jakieś 15 minut. Wystarczy napisać maila na adres alkohol.badanie@gmail.com, wtedy prześlę kwestionariusz.

Każda osoba się liczy :)

 

Pozdrawiam,

Gosia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowa na tym forum ale od 4 lat mam konto na forum o fobii społecznej. Studiuje psychologię (to był slaby wybór z moimi problemami :( )Kontakty z ludźmi sprawiają mi wielką trudność a wkrótce będę musiała napisać pracę magisterską. Do tego potrzebuje wypełnionych kwestionariuszy przesz osoby z depresją. W związku z tym mam do Was prośbę. Czy byłby ktoś tak miły i pomógł mi wypełnić kwestionariusz? I tak będę musiała iśc do szpitala ale dzięki pomocy z internetu być może wystarczy odwiedzić je3eden szpital. Dajcie znać na privie to wszystko szczegółowo wytłumaczę. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jeśli tak wyglądają przyszli terapeuci, to ja dziękuję, jeśli chodzi o szukanie pomocy u psychologów. No i wiele mowi o tym, jak studia psychologiczne przygotowują do uczenia innych, jak radzić sobie z poważnymi problemami.

 

Zamierzasz pracowac w zawodzie? jak bedziesz pomagać innym w radzeniu sobie w kontaktach spolecznych, kiedy sama radzisz sobie przez unikanie?

Myśle że najlepszym psychologiem jest ktos, kto poradził sobie ze swoimi lękami i problemami, a nie ten co zaliczyl wszystkie wymagane egzaminy i projekty oraz dostał tytuł mgr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem studentką psychologii w Krk i potrzebuję/poszukuję do pracy mgr terapeutów, którzy zaczęli swoja praktykę w latach 1970-80. Macie może namiary do takich osób, możecie kogoś polecić? Będę wdzięczna za pomoc.

 

Wszelkie info proszę tu lub na maila: insomnai@tlen.pl

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim, a szczególnie Dziewczynom bo do nich kieruje swoją wielką prośbę! :)

Chciałam was bardzo serdecznie prosić o pomoc w moim badaniu, które prowadzę do pracy magisterskiej. Jestem studentką 5roku psychologii i piszę pracę o anoreksji i bulimii. Badanie polega na wypełnieniu ankiety, zajmuje ona kilka minut i jest skierowana dla dziewczyn, a także dorosłych kobiet cierpiących na anoreksję lub bulimię, które już podjęły się leczenia bądź też zaczęły/są w trakcje terapii. Bardzo serdecznie was proszę o pomoc gdyż jest to dla mnie bardzo ważne i wszystkie odpowiedzi są dla mnie niezwykle cenne, ma dla mnie ogromne znaczenie każda jedna osoba która zechce wypełnić ankietę za co bardzo ogromnie każdemu z góry dziękuję za Wasz poświęcony czas i chęć pomocy mi.

Oto link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/148200/samoskutecznosc-w-anoreksji-i-bulimii.html

 

Pozdrawiam i dziękuję za wypełnienie ankiety

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkancy UK

 

Wraz z kilkoma kolegami-kolezankami, prubujemy znalezc odpowiedz na pytanie jak wielki jest wklad Polakow w zycie spoleczne na wyspach. Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc ktora wiaze sie z anonimowym wypelnieniem ankiety online. Dzieki Waszej pomocy uzyskamy pelniejszy obraz Polakow w UK.Z gory dziekuje za pomoc.

 

Ankieta:

https://www.surveymonkey.com/s/BadaniaPPA2014

 

Dziekuje

Daria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką V roku psychologii. Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, której wyniki potrzebne mi są do napisania pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1t0gXfgviJn6xNnl9K0ukYWvyRKCNYBtG3Y6jEeCRtZg/viewform

 

Z góry wszystkim bardzo dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×