Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

396 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      241
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Lunatic

Jak jestem zajęta to nie mam poczucia,ze zaraz zwariuje,ale stan oszolomienia towarzyszy mi podczas zajęć,dlatego nie jestem w stanie na niczym sie skupić i w rezultacie obijam sie jak tylko moge.Bo najprostrze prace mnie denerwują,a jak nie potrafie sie skoncentrowc,to czuje sie strasznie nieporadna i niedorabana.

Wiem,ze to przez leki,bo wcześniej tego nie mialam.Czasami wystepowal u mnie brak koncentracji,ale to zupelnie inne uczucie,teraz to tak jakbym byla nieobecna,spowilniona....Jest to dla mnie okropne uczucie,bo nigdy czegos takiego nie przechodzilam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dziwne rzeczy piszecie, ja na esci nic takiego nie mam i nie miałam. U mnie na początku były tylko nasilone lęki, ciągłe zdenerwowanie, walące serce, telepawki i zaroty głowy. Tak w sumie miałam na każdym leku, więc jestem ciekawym okazem, bo wszystko na mnie działa. A co do esci, może ten Lamitrin też pomaga, bo stabilizuje i nie ma jakichś dziwnych jazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na paro tez to mialem, teraz jak sobie to przypomnialem to było nie tyle zobojętnienie co wlasnie poczucie takiej nieobecności i ogolnego spowolnienia, ja to potem nazywalem splyceniem uczuc, moze błędnie a to było co innego

 

-- 10 kwi 2014, 20:32 --

 

inez3,

a jakie bralas inne leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79,

na paro było uczucie ktore nazywalem zobojętnieniem,nie przeszło, ale nie wiem czy to nie było to samo o czym teraz mowimy, nie wiem gubie sie juz w tym wszystkim bo od dawna nie czulem sie normalnie, poza 2-tygodniowym czasem jak bylem bez lekow, wtedy ta jasnosc umyslu wrocila, nie bylo tego zobojetnienie czy uczucia nieobecnosci czy jak to tam nazwac

 

-- 10 kwi 2014, 20:45 --

 

poza tym paro bralem tylko 10mg i nie wiem czy nie było to tego wynikiem ze efekt dzialania byl niepełny, ale znow jak zwiekszalem to było jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki

Czyli z tego nasennego tez schodzisz:)

 

A jak ogólnie u Was samopoczucie?

 

Lunatic

To uczucie o którym pisaluamy wczoraj,czy ono towarzyszy Ci od samego rana?

Bo ja jak tylko wstanę(po tych paru dniach z ta sieczka),to zaraz skanuje sie i badam samopoczucie....

 

Zycze Wszystkim milego dnia i jak najlepszego samopoczucia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ok. miesiąca. Później mi się opakowanie Afobamu skończyło, a nowe nie było potrzeby żebrać.

 

elmopl79

Z nasennego schodzę do jednej tabletki. Próbowałem już tak i było ok. Tego leku nie trzeba stosować regularnie i można skakać z dawkami, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_is_back, schodzenie z leków jest fajne. Już się wie, że nie jest potrzebne i że można normalnie żyć.

 

U mnie samopoczucie ok. Jest normalnie :). Tylko wciąż się budzę o 4, teraz już zasypiam, ale to jest smieszne. Nie wiem czy mój organizm się przyzwyczaił.

Mam nadzieję, że terapia spowoduje, że przestanę się bać objawów podobnych do tych nerwicowych i już nie będę sobie wkrecac, że czeka mnie kolejny nawrót :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3

Myślę, że kolega wiśnia miał na myśli to, że jakbyś miała chłopa i obudziła się o 4, to byś nie martwiła się pobudką, tylko miło zajęła sobie czas, wykorzystując do tego celu mężczyznę :)

Powiem Ci w sekrecie, że facet z rana może więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_is_back, cóż, mogę tylko powiedzieć: takie życie ;). Nie stanę z transparentem na ulicy pt. "szukam chłopa" ;). A tak poważnie to w wieku jakim obecnie jestem większość już z małżonkami lub dziewczynami, a jakoś facet dużo starszy ode mnie nie specjalnie mnie interesuje :).

 

-- Pt kwi 11, 2014 11:59 am --

 

A partią jestem niezłą - mieszkanie, samochód, kredyt na 25 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po koleżankach koło 30-tki, że często wybierają partnerów młodszych od siebie, bo mówią że ci w ich wieku są już zajęci, a takich po przejściach nie chcą. Także może pełen werwy, młodszy pan by Cię zainteresował :)

Partia niezła, tylko skreśl ten kredyt, bo możesz nim odstraszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3

Myślę, że kolega wiśnia miał na myśli to, że jakbyś miała chłopa i obudziła się o 4, to byś nie martwiła się pobudką, tylko miło zajęła sobie czas, wykorzystując do tego celu mężczyznę :)

Powiem Ci w sekrecie, że facet z rana może więcej :)

 

Bingo! :mrgreen:

 

Inez3 a skąd jesteś tak mniej więcej? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Jak u Ciebie?

Ja dzisiaj pytalam o ten stan pana doktora na dziennym....kazal mi sie czymś zająć....taka byla odpowiedz i zwiekszyl mi esci na15mg...i tyle sie dowiedzialam.

Teraz zastanawiam sie,czy jak zwieksze esci,to czy ten stan siw nie poglebi....

 

-- 11 kwi 2014, 13:02 --

 

A moze to jest znak,ze to zkw dobeany lek....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×