Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziś w rozsypce, bo uświadomiłam sobie, ile przytyłam... Nie wierzę, że to przez leki (choć jest w działaniach niepożądanych napisane o wzroście wagi). Ale to chyba moja wina... Nie miałam siły i ochoty ćwiczyć ani patrzeć na swój sposób odżywiania. W sumie dalej nie mam siły. Ale mój widok w lustrze mnie załamuje ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem. Wlasnie widzisz,ja sama boje sie brac leki. Chociaz chyba powinnam, bo matka nie spi po nocach, chlopak grozi rozstaniem, a za miesiac matura. Nic sie nie ucze, a uwierz mi, ze uczylam sie sporo, chodze do jednego z najlepszych ogolniakow w miescie. Nie wiem co bedzie dalej, ze studiami, praca na wakacje. Codziennie probuje sobie z tym poradzic i codziennie porazka. W zasadzie kazdy dzien jest podporzadkowany temu lękowi, juz o niczym innym nie mysle. Nie wiem, czy sama nie wroce do lekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczarowana88, czasem warto coś poświęcić dla czegoś innego. Nie wiem... pięknie schudłam, teraz tyję, ale czuję się lepiej. Schudnę jeszcze, mam nadzieję :) A przynajmniej mam siłę się uczyć, są gorsze dni, ale jest lepiej. Więc lepiej daj sobie pomóc :)

 

-- 10 kwi 2014, 19:57 --

 

rozczarowana88, czasem warto coś poświęcić dla czegoś innego. Nie wiem... pięknie schudłam, teraz tyję, ale czuję się lepiej. Schudnę jeszcze, mam nadzieję :) A przynajmniej mam siłę się uczyć, są gorsze dni, ale jest lepiej. Więc lepiej daj sobie pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie cale moje zycie to takie obsesje. Nawet juz nie wiem, co robic. Lekow na razie nie chce, na psychoterspie chodzilam i niby pomagala, ale gdy pojawil sie tylko nowy problem na horyzoncie to znow wpadlam w to samo. U okylisty bylam-niby wszystko okej. W zasadzie zawsze jest jakis argument, zeby dalej sobie ryc banie. Co robic? Nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczarowana88, to fakt, argumenty do autodestrukcji zawsze się znajdą... trzeba znaleźć argumenty za walką o siebie, o zdrowie i sprawić, żeby przeważyły. Idź do lekarza, nie bój się. Jak teraz zaczniesz coś ogarniać to do matury się już zacznie układać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis chyba bede miala ciezki dzien.. musialam wstac po 7, a to dla mnie noc :( ale teraz fachowiec wanne naprawia. Ledwo trzymam oczy otwarte... A tyle rzeczy w sumie dzis do ogarniecia :-/ i do pracy trzeba isc, co najgosze...

 

Ale powiem wam, ze zdziwiona jestem, bo od 2 dni mam okres, i jak nigdy - nic mnie nie boli, dobrze sie czuje, nawet zapominam wrecz, że go mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Nerwa, krew mialam wtedy 1 dzien na 1 podpaske.... a na drufzi i 3 dzien na wkladke tylko jakies farfocle brazowe.... i jak podkskaiwalam to brzuch bolal po stronie torbieli ;)... ( sory jak kogos opisem obrzydzilaam) Jade przez pol polski do mojego TZ :*!! a przed tym do dermatologa , pozdrawiam i do wieczora albo do jutra :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, aaa no to moze ze mna jeszcze w miare ok, bo w sumie mam normalnie, tzn. wydaje mi sie, ze troche mniejszy niz zwykle, ale nie taki az maly :)

Milej podrozy!!! i daj znac potem co tam u dermatologa :P

 

-- 11 kwi 2014, 09:39 --

 

kurde a u mnie pomalowali wanne jakims specyfikem fachowcy, smierdzi w calym mieszkaniu na maksa, i boje sie, ze jakiego zatrucia dostane od tego :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(( jestem juz na miejscu.... powiedzialam babce z ebola mine lokcie kolana i barki... a ona takie oczy , ze czemu nic nie mowie ( jakby mnie chociaz sluchala) a przedtem jebala mnie ze ona hajsu nie ma na bolerioze na cokolwiek bo szpital zalduzony, .. pierodlamento)) i dostalam skierownaie do szpitala @>@ na lezenie.. o ja pierdziu -.- super poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×