Skocz do zawartości
Nerwica.com

[JELENIA GÓRA]


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonego psychiatry, bądź psychologa w Jeleniej Górze, bądź niedalekich okolicach. Chodzi mi o terapię, nie o przypisywanie pigułek. Te już brałem z przerwami przez 8 lat:)

Chciałbym tez wyjechać do jakiegoś centrum terapii nerwic. Prosiłbym też o polecenie jakiegoś dobrego i opisanie warunków. Jakie koszty, czy jest możliwość dostania się z kasy chorych, czas oczekiwania. Może ktoś był w Mosznej lub w Złotoryjii?www.moszna-zamek.pl. Kiedyś lekarka powiedziała mi, że to porządne ośrodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego psychiatry, bądź psychologa w Jeleniej Górze, bądź niedalekich okolicach. Chodzi mi o terapię, nie o przypisywanie pigułek. Te już brałem z przerwami przez 8 lat:)

Chciałbym tez wyjechać do jakiegoś centrum terapii nerwic. Prosiłbym też o polecenie jakiegoś dobrego i opisanie warunków. Jakie koszty, czy jest możliwość dostania się z kasy chorych, czas oczekiwania. Może ktoś był w Mosznej lub w Złotoryjii?www.moszna-zamek.pl. Kiedyś lekarka powiedziała mi, że to porządne ośrodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym temacie zupełnie nowa. Ostatnio facet siostry w trakcie zwykłej rozmowy powiedział "chyba masz depresję". Weszłam tutaj i czytam, czytam... Kurde, chyba mam depresję.Trwa to już tak długo, że zdążyłam się przyzwyczaić. Ale może warto spróbować. Dlatego bardzo proszę o jakieś namiary na lekarza z Jeleniej Góry lub okolic. Może ktoś był i ma dobre zdanie. Ja nawet nie wiem czy depresja kwalifikuje się do psychologa czy do psychiatry. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bring me to live, nie wiem, czy nadal szukasz. ale w razie gdyby, polecam MSWiA w cieplicach, chociaz nie wiem, jak dlugo czeka sie na wizyte tam. z racji zawodu mam znajomosci. ale zawsze moge pomoc, zaprowadzic, pokazac :) jak cos, odzywaj sie na prv :) jak cos, podam Ci nazwiska, o ktore warto tam zahaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Złotoryi. Co prawda kilka dni ale zdanie mam wyrobione. Bardzo dobry szpital (psychiatryczny). Dokładnie podchodzą do każdej osoby, opieka całodobowa, w dodatku jest dostępny psycholog w razie chęci porozmawiania z nim. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Złotoryi. Co prawda kilka dni ale zdanie mam wyrobione. Bardzo dobry szpital (psychiatryczny). Dokładnie podchodzą do każdej osoby, opieka całodobowa, w dodatku jest dostępny psycholog w razie chęci porozmawiania z nim. Pozdrawiam.

Witam mam pytanko czy można dostac sie tam na NFZ a jak nie to ile to kosztuje.

Ja byłem w MSWiA. Niestety do psychsiatry który orzeka-kto powinien cie leczyć czeka się miasiąc a ewentualnie na psychologa ponad pół roku. W tym czasie można sobie 180 razy zyły podciać... a raczej próbować. Dziś dostaem kontakt od znajomej że dobrym psychologiem jest pan P. K. namiary na priv ale umówię sie dzisiaj i powiem wam potem jak było. NA słowackiego przyjmują za darmo ale ludzi tylko mieszkających w jeleniej górze i pewnie kolejki są duże tel.757559199.... czyli ja się nie załapie a mieszkam obok na wsi. Chce byc szczesliwy chce żyć chce lecieć z wiatrem jeżeli ktoś z was tez, a czuje ze nie może to niech idzie do psychologa. Ja sie zbierałem jakieś 15 lat Teraz mam 28 i nie chce wiecej wegetować. Chce umieć dawać szczescie i chce je dostawać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o psychiatrów w JG byłem u następujących:

 

Piotr Behnke, średni ale od biedy obleci.

Bogusław Zasępa, raczej dobry, polecam.

Eugeniusz Romanek, średni ale można iść, z braku laku.

Jacek Madejek, ma jakąś wizję tego, jak leczyć pacjenta, dość młody, ale raczej dobry.

Czesława Gierczak, dramatycznie słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa nabór do grupy psychoterapeutycznej przy Oddziale dziennym leczenia nerwic Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Cieplicach. Oferta kierowana jest do osób zmagających się z takimi problemami jak:

różnego rodzaju lęki, utrudniające normalne funkcjonowanie

utrzymujący się obniżony nastrój

trudności przeżywane w relacjach rodzinnych

problemy w związku

trudności w sytuacjach zawodowych

utrzymujące się dolegliwości fizyczne (bóle głowy, drętwienie, duszności...) bez zdiagnozowanego podłoża medycznego, niezwiązane z innymi chorobami

 

Pacjent rozpoczyna leczenie po zakwalifikowaniu go na oddział przez zespół psychiatryczno-psychoterapeutyczny. Terapia obejmuje 12 tygodni, odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 14.00 i jest kierowana do osób pełnoletnich, ze skierowaniem od lekarza psychiatry (leczenie w ramach nfz). W jej ramach pacjenci biorą udział w grupie i społeczności psychoterapeutycznej, a także mogą korzystać z dodatkowych zajęć takich jak:

trening autogenny

muzykoterapia

mapping

arteterapia (zajęcia w pracowni plastycznej i/lub rzeźba na stolarni)

Hatha Yoga

zabiegi fizjoterapeutyczne

wyjścia na kijki trekingowe

W trakcie pobytu na oddziale pacjenci objęci są opieką lekarza psychiatry oraz psychologa-psychoterapeuty. Poza psychoterapią grupową, istnieje możliwość indywidualnej konsultacji lekarskiej czy psychoterapeutycznej.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: psychoterapia.mswia@op.pl lub osobiście od poniedziałku do piątku w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Cieplicach (ul. Cieplicka 69), w budynku E, na pierwszym piętrze, pokój 129, w godz. 13 – 14.30. Liczba miejsc ograniczona, istnieje możliwość rezerwacji kolejki. Zapraszamy.

 

-- 28 gru 2011, 01:43 --

 

Odświeżam.

Od stycznia przewidujemy nowe miejsc w grupie. Zapraszamy.

 

-- 17 maja 2012, 03:54 --

 

Odświeżam.

Post jw.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do szpitala, budynek D, ze skierowaniem od psychiatry celem rezerwacji miejsca (aktualnie na czerwiec/lipiec). Pytania proszę kierować drogą mailową.

 

-- 16 lip 2012, 21:14 --

 

Odświeżam.

Post jw.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do szpitala - budynek D - do lek. psychiatry p. Aleksandry Koń celem kwalifikacji na oddział i rezerwacji miejsca (aktualnie na lipiec/sierpień). Pytania proszę kierować drogą mailową: psychoterapia.mswia@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa nabór do grupy psychoterapeutycznej przy Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Szpitala Specjalistycznego MSW w Cieplicach. Oferta kierowana jest do osób zmagających się z takimi problemami jak:

-->różnego rodzaju lęki, utrudniające normalne funkcjonowanie

-->utrzymujący się obniżony nastrój

-->trudności przeżywane w relacjach rodzinnych

-->problemy w związku

-->trudności w sytuacjach zawodowych

-->utrzymujące się dolegliwości fizyczne (bóle głowy, drętwienie, duszności...) bez zdiagnozowanego podłoża medycznego, niezwiązane z innymi chorobami

 

Pacjent rozpoczyna leczenie po zakwalifikowaniu go na oddział przez zespół psychiatryczno-psychoterapeutyczny. Grupę prowadzą psychoterapeuci pracujący pod stałą superwizją. Terapia obejmuje 12 tygodni, odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 14.00 i jest kierowana do osób pełnoletnich, ze skierowaniem od lekarza psychiatry (wystarczy zgłosić się na oddział). W jej ramach pacjenci biorą udział w grupie i społeczności psychoterapeutycznej, a także mogą korzystać z dodatkowych zajęć takich jak:

-->trening autogenny

-->muzykoterapia

-->mapping

-->arteterapia (zajęcia w pracowni plastycznej i/lub rzeźba na stolarni)

-->Hatha Yoga

-->zabiegi fizjoterapeutyczne

-->wyjścia na kijki trekingowe

W trakcie pobytu na oddziale pacjenci objęci są opieką lekarza psychiatry oraz psychologa-psychoterapeuty. Poza psychoterapią grupową, istnieje możliwość indywidualnej konsultacji lekarskiej czy psychoterapeutycznej.

 

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się od poniedziałku do piątku w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Cieplicach (ul. Cieplicka 69) - budynek D - do lek. psychiatry p. Aleksandry Koń celem kwalifikacji na oddział i rezerwacji miejsca (aktualnie na lipiec/sierpień). Pytania proszę kierować drogą mailową: psychoterapia.mswia@op.pl. Liczba miejsc ograniczona, istnieje możliwość rezerwacji kolejki. Zapraszamy.

 

-- 27 paź 2013, 02:37 --

 

Odświeżam temat:) i zapraszam na terapię grupową na Oddziale Dziennym przy Szpitalu MSW, w Jeleniej Górze (12 tygodni, możliwość kontynuacji po 2 tyg. przerwy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa nabór do grupy psychoterapeutycznej działającej przy Oddziale Dziennym Szpitala Specjalistycznego MSW w Jeleniej Górze Cieplicach. Oferta kierowana jest do osób zmagających się z takimi problemami jak:

:arrow: różnego rodzaju lęki, utrudniające normalne funkcjonowanie

:arrow: utrzymujący się obniżony nastrój

:arrow: trudności przeżywane w relacjach rodzinnych

:arrow: problemy w związku

:arrow: trudności w sytuacjach zawodowych

:arrow: utrzymujące się dolegliwości fizyczne (bóle głowy, drętwienie, duszności...) bez zdiagnozowanego podłoża medycznego, niezwiązane z innymi chorobami

 

Pacjent rozpoczyna leczenie po zakwalifikowaniu go na oddział przez zespół psychiatryczno-psychoterapeutyczny. Grupę prowadzą psychoterapeuci pracujący pod stałą superwizją. Terapia obejmuje 12 tygodni, odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 13.00 i jest kierowana do osób pełnoletnich, ze skierowaniem od lekarza psychiatry (wystarczy zgłosić się na oddział). W jej ramach pacjenci biorą udział w grupie psychoterapeutycznej, a także mogą korzystać z dodatkowych zajęć takich jak:

:arrow: trening autogenny

:arrow: muzykoterapia

:arrow: mapping

:arrow: arteterapia (zajęcia w pracowni plastycznej i/lub rzeźba na stolarni)

:arrow: Hatha Yoga

:arrow: wyjścia na kijki trekingowe

W trakcie pobytu na oddziale pacjenci objęci są opieką lekarza psychiatry oraz psychologa-psychoterapeuty. Poza psychoterapią grupową, istnieje możliwość indywidualnej konsultacji lekarskiej czy psychoterapeutycznej.

 

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się od poniedziałku do piątku w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Cieplicach (ul. Cieplicka 69) - budynek D - celem kwalifikacji na oddział i rezerwacji miejsca (aktualnie na listopad/grudzień). Pytania proszę kierować drogą mailową: psychoterapia.mswia@op.pl. Liczba miejsc ograniczona, istnieje możliwość rezerwacji kolejki. Zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy ktoś się orientuje w jaki sposób można dostać się na psychoterapię w Jeleniej Górze,terminy do psychiatry by skierował na terapię są tak odległe ,że nie ma co czekać 8 msc min trzeba czekać. Może ktoś z Was korzysta,lub wie gdzie uderzyć??? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×