Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj nie musze Ci niczym imponowac, bo tak sie sklada ze jestem w temacie i wiem, ze zaburzenia osobowosci sa nazywane psychopatiami, ale wybacz masz braki wiedzy jesli myslisz ze tego nie mozna zmienic. Po to jest psychoterapia zeby to leczyc i czesto z niezlym skutkiem, no chyba ze ktos jest taki ze dalej pomimo tego ze wie co jest nie tak a dalej nie chce sie zmienic to sie wtedy glupota nazywa a nie psychopatia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychopata a moze kriss jest poprostu bardzo utczciwym idobrym człowiekiem ale tobie pewnie jest to opce uczucie ty pewnie niemasz pojecia coto miłosc i wielkodusznosc atak apropo masz cos przeciwko kobieta z dziecmi a itrzy lata ruznicy to wcale nie tak duzo i nie krytykoj go bo tak naprawde to na krytyke zasługujesz ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychopata a moze kriss jest poprostu bardzo utczciwym idobrym człowiekiem ale tobie pewnie jest to opce uczucie ty pewnie niemasz pojecia coto miłosc i wielkodusznosc...

 

Fakt...

zapomniałem

Miłość to dla Mnie co najwyżej sex

A wielkoduszność ...

 

A może Ja też sobie takiego "krissa" znajdę ???

Może być nawet 3 lata młodszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję taką - załóż sobie temat o swoich problemach i swoim podejściu do życia, a nie czepiaj się jednej osoby, której i tak ewidentnie nie rozumiesz. Myślisz innymi kategoriami, masz inny system wartości, a wypowiadasz się jakbyś znał lepiej rozmówcę niż on sam siebie, wiedział co motywuje jego partnerkę i - co najważniejsze - co się wydarzy w przyszłości.

 

Na prawdę, ton i kierunek twojej pogadanki ma się zmienić, albo nie będziesz to długo pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam te myśli.. Że powinnam skończyć ze sobą bo nie nadaję się do niczego. Jestem humanistką, mam zero zdolności matematycznych, nic nie umiem, nie znajdę żadnej pracy, w dodatku bardzo źle reaguję na stres. Poza tym boję się że przez pracę stracę moje najlepsze cechy. Śmiejcie się ze mnie, ale ja chcę ze sobą skończyć po maturze bo nie widzę dla siebie miejsca na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimbabwe nie załamuj sie to takie chwilowe zniechecenie i napewno jestes bardzo wartosciowym człowiekiem i dlaczego mowisz ze nic nie umiesz przeciez doszłas asz do matury pomysl ilu ludzia sie to nie udało i nie uwarzaja ze nic nie umia trzymaj sie bo ja wciebie wierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję taką - załóż sobie temat o swoich problemach i swoim podejściu do życia, a nie czepiaj się jednej osoby, której i tak ewidentnie nie rozumiesz. Myślisz innymi kategoriami, masz inny system wartości, a wypowiadasz się jakbyś znał lepiej rozmówcę niż on sam siebie, wiedział co motywuje jego partnerkę i - co najważniejsze - co się wydarzy w przyszłości.

 

Na prawdę, ton i kierunek twojej pogadanki ma się zmienić, albo nie będziesz to długo pisał.

 

OK. dostosuję się :twisted:

 

A jest jakiś dział tematyczny dla psychopatów ?

 

Bo widzę: "depresja", "nerwica lękowa", "nerwica natręctw", "PTSD"

a nie ma nic o psychopatiach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimbabwe-przecież jesteś dobrą,mądrą i wartościową osobą i napewno sobie w życiu poradzisz,w pracy też dasz rade.Uwierz w siebie.

 

Co prawda nie mam w tym żadnego interesu ale Ja jej to też sugeruję.

Tylko pośrednio.

Dając jej żywy dowód na to, że można wierzyć w siebie na Moim przykładzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychopata to uwierz za mnie...

 

Choć nie mam w tym żadnego interesu aby komukolwiek pomagać, a nic nie robię bezinteresownie,

chyba, że dla zabawy... :mrgreen:

ale pozwalam ci uwierzyć we Mnie - co może ( przynajmniej tymczasowo ) wzmocnić twoje Ego.

Wiara we Mnie może dać ci siłę a samo "obcowanie" z taką Osobą jak Ja to już połowa sukcesu :mrgreen:

 

Reszta przyjdzie z czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychopato a czy to nie jest czasami tylko taka Twoja maska, poza wyrachowanego egoisty, hipokryty za którą kryje się dobry i wrażliwy człowiek? Po co wchodzisz na to forum? Na pewno masz jakiś powód. Jaki? Pamiętaj , że stosując taki mechanizm obronny zostajesz tak naprawdę sam ze swoimi problemami.......

 

Pozdrawiam Cię cieplutko psychopato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie jak PSYCHOPATA mają największe szanse coś w życiu osiągnąć, pewność siebie i ogromna wiara w swoje możliwości, to bardzo istotne czynniki. Tak to już jest.

 

Jeśli chodzi o Mnie to Ja już nie mam nic do osiągnięcia.

Będąc Kimś absolutnie doskonałym do czego miałbym dążyć ?

 

Teraz mogę się już tylko bawić :D

Co też czynię odkąd pamiętam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×