Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Także,rutyna to zuo koniec końców,albo choć częściowe zuo :mrgreen:

Raczej powiedziałbym że opierdzielanie laski za kratami to zuo :P

 

Chociaż, hej, temat jest o samotności, sooo...

 

[videoyoutube=7nNJTeaEKEA][/videoyoutube]

To też prawda,obie rzeczy to zuo D:

Samotność jest spoko,bo jak inaczej by można było wywalać ileś tysiów na własne fanaberie.

No i łba nikt nie suszy.

Tyle radości,tyle wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, czyli jest zle? :( no ja sobie nie wyobrażam gdzie ja bym znalazła takiego wyrozumiałego partnera? Jak nawet kolega od którego nic nigdy nie chciałam mnie zwyzywał od paranoiczek i, że jestem zbyt zaburzona by on chciał w ogóle gadać ze mną czaisz przez NN ja się do rozmów nie nadaje kiedy ja od niego nic nie chciałam to co dopiero ktoś jakbym chłopaka swojego nie miała i powiedziała o moich różnych natręctwach i bym natrafiła na takiego pewnie skończyłoby się to nie za wesoło. jednak lekarz dobrze mówił mi ukrywać i nie mówić za wiele o swojej chorobie bo świat jest pełen laików itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zalezy też jaki ktoś ma stan choroby. Jeśli ktoś jest skłonny popełnić samobójstwo niech wcześniej idzie na terapie i prędzej czy póżniej znajdzie kogoś sobie.

Anel92, tak dlatego mnie to tak zabolało bo kawał czasu z [ok8 mięsiecy]rozmawiałam z tą osobą przez pw potem na gg telefonicznie bo myśli o samobójstwie miał wspierałam, że sobie znajdzie dziewczynę itd a otrzymałam w zamian kiedy ja sie zle poczułam? szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się dokładnie jak laski bordelinem. Spierdolenie połączone z ukrytą megalomanią to najgorsze combo jakie może być. Skoro rzeczywistość jest taka do dupy to się zabijcie i po problemie. Po co się męczyć? Nikt nie będzie po was płakał, ludzi jest kilka miliardów.

 

Piosenka powiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×