Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, zwiększyła mi lek i źle się czuje :( zwiększyła na depresję i nie wiem co się dzieje powróciły myśli,że jestem śledzona :( rozmawiałam wczoraj z pielęgniarką kazała mi iść do innej lekarki powiedzieć wszystko i poprosić o skierowanie do szpitala, mam namiary idę we wtorek :why:

 

-- 10 kwi 2014, 07:50 --

 

MamSwojePoglady, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, do wtorku tyle dni, napisałam do mojej byłej terapeutki ze szpitala, że źle się czuje :( już nie wiem, ta lekarka chce mnie wykończyć chyba albo ma mnie całkiem w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Cóż...wytrwaj,powodzenia..tak na już niewiele sie da :<

Ok świry,wytrwajcie albo pożryjcie granat bez zawleczki,innych opcji nie widzę.

Good luck

 

Jak ciebie czytam od razu mi lepiej :lol::lol::lol:

 

 

A ja dzis dobrze ... spałam całą noc :yeah::yeah:

I ide spać dalej :mrgreen::mrgreen:

Chyba odsypiam wszystkie nieprzespane noce ;)

 

Anel92 wytrzymaj ... mam nadzieję, że wsio się dobrze potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, no krótko mówiąc zaliczyłem redaktorski fuckup wszechczasów. Wczoraj otrzymałem z drukarni książkę którą redagowałem...z literówką w nazwisku autora :why: . Błędy błędami, literówki w tekście literówkami ale to faktycznie jest samobój. Dodatkowo jedna z reklam sponsora została źle wydrukowana 9to już nie z mojej winy) i firma nie chce pokryć kosztów druku. Jutro będę dopiero wiedział jak to się dalej potoczy. W najgorszym wypadku skończę jako bezrobotny z dwoma paletami książek w piwnicy i fakturą na 10 tys. :hide: . Kuźwa pół naszego pokolenia narzeka że pracuje poniżej swoich kwalifikacji a ja mam problem dokładnie odwrotny...

 

Anel92, no do wtorku jeszcze trochę czasu jest, ale szybko zleci. Może ta lekarka po prostu niekompetentna jakaś. Albo dziecię NFZu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, głupia baba, nawet pielęgniarka mi powiedziała,że ona nie jest dobra, i dała mi namiary na normalną lekarkę, wykończyć mnie chciało babsko, nie słucha mnie co do niej mówię i zwiększa nie te leki, dopisuje nowe które gówno dają :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, kurde to faktycznie im szybciej pójdziesz do innego specjalisty tym lepiej. Nie ma co się ze znachorką szarpać, jak tylko zwiększa dawki leków i wychodzi z założenia że to wystarczy.

 

 

DwaGuziki, moje obecne też. Tylko czeka się na nie cholernie długo :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, nie przejmuj sie. Jak co to przejmuje wszystkie stosy ksiazek i ide na bazarek sprzedawac :P

 

-- 10 kwi 2014, 10:02 --

 

na_leśnik, pociesze cie jeszcze tym, ze jak mnie sie zdarzy pomylka to od razu wiezienie mnie czeka wiec luuuuz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×