Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, no nie strzymałem psychicznie tego, że dali mi bana na 24 h i musialem się czmś zajebać :D

 

Wziąłem niedużo, 10 mg diazepamu i 18 mg bromazepamu - ale ostatnimi czasy mało spałem (+ niedawne zatrucie trefnym sortem metoksetaminy), to też odrobinę mnie siekło :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, o prosze czyli sa postepy.

 

Nom .. ;)

Wreszcie jej powiedziałam, że ważne jest dla mnie że jest obok.

Powiedziałam jej że dobrze mi sie z nią rozmawia... i ze na pierwszym spotkaniu powiedziała cos ważnego dla mnie.

Ze to dla mnie czas i że ona zawsze czeka na mnie ... powiedziałam jej że wreszcie poczułam ze ktoś jest obok mnie i mnie słucha ... poleciały łzy ... :oops:

na co ona mi odpowiedziała ze "własnie pani powiedziała coś co jest bardzo dużym komplementem dla terapeuty i zarazem ogromnym krokiem do przodu dla pani" i się uśmiechnęła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, kurde fajnie. Ja bym nie umiala sie rozplakac na terapi czy u lekarza :P

 

Ja też nie umiem .. poprostu coś pękło ... głos mi się załamał ... powiedziałam to tak emocjonalnie że jak sie uspokoiłam to powiedziała ze z moich słów przebijał bardzo duży smutek i ogromna samotność ... :roll:

 

Pokazałam jej kawałek tych emocji których tak bardzo się bałam pokazac ...

Myśle ze teraz będzie mi łatwiej przy niej je wyciagac na zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, żartuję ;) W ogóle mnie to nie obeszło :P Jestem najlepszym przykładem na to że permbany na tym forum znaczą tyle, co nic :D

 

-- 09 kwi 2014, 22:49 --

[videoyoutube=586ktYP6TYc][/videoyoutube]

 

"Chciałem krzyczeć, lecz nie mogłem, chciałem śpiewać brak mi tchu

Serce moje mi wydarli, serca mego nie ma już

Chciałem tylko mówić prawdę, lecz zamknięto usta mi

Chciałem komuś podać ręce teraz ręce są we krwi!"

 

:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable strasznie się męczyłam ... tym że nie mogłam wyrzucić emocji z siebie .. a raczej tym, że ciągle sobie nie pozwalałam na to ...

 

Musze się najpierw rozsypać żeby móc później poskładać się w odpowiedni sposób ...

 

-- 09 kwi 2014, 21:54 --

 

ja tam najepsza terapie mam na parkingu i to bezplatnie.

 

Ja też mam bezpłatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×