Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi jak jest z przymuleniem i wygaszeniem emocji po PARO ?

W sensie jest sens spotykać się z ludźmi ? - W sensie czy ten lek nie zabije tak samo wszystkich uczuć we mnie jak Escitalopram,

że gadanie z człowiekiem staje się nużące, męczące, mózg działa z prędkością żółwia...

Boję się, że owszem ten lek uspokoi mnie jeszcze lepiej ale zrobi ze mnie typowego zombie.

Jak jest u Was z myśleniem i koncentracją po tym leku ? Bo jestem informatykiem i koncentracja jest mi niezbędna, niestety ESCI

totalnie mnie odcina od rzeczywistości - czuję się jakbym nie istniał tylko grał w jakimś filmie - albo był taką kukiełką na sznurku.

 

Marzę by poza uspokojeniem jakiś lek sprawiał, żebym miał siłę wsiąść na rower, gdzieś sobie pojechać, pstryknąć trochę fotek,

mieć nastrój by z kimś pogadać - a nie być ponurym jak nie wiem co...

 

zaqzax-3, ja biorę piracetam (obecnie Memotropil z Polpharmy) od jakichś 10 miechów na zaburzenia koncentracji i jestem zadowolony. Lek pomaga. A zażywanie paroksetyny nie pogorszyło koncentracji w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie próbowałem tego robić tymi lekami

 

-- 08 kwi 2014, 22:55 --

 

próbowałem tianeptyną, bupropionem i reboksetyną, z marnym skutkiem, prawdopodobnie przez złe dawki,przy odpowiednich może i byłby dobry efekt, ale nie chciało mi się testować w nie wiadomo ilu kombinacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olcha, odpowiednia dawka o odpowiedniej porze i nie będzie Cię zamulało. U mnie nigdy nie wzmagała depresji, zawsze poprawiała nastrój. Biorę ją drugi raz, a kiedyś brałem ponad pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, 11 dni to zbyt malo, ale skutki uboczne byly silniejsze widze...ja przez caly okres brania czułam sie dobrze 3 miesiące...

 

Wiem że to za mało, ale dobrze że przestałem. Byłem u lekarza powiedział że to dziwna reakcja, i zapisał mi zomiren na to jak się czuję po parogenie. I co teraz? Mam tylko risperon i mirtor(zwiększony do 1 z pół) ale obawiam się że to za mało na tą depresję... Nie mam sił, nie dam rady.

Przez 3 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was doswiadczyl objawow odstawienia paroksetyny po 4 dniach stosowania i przerwania? Czy to w ogoel mozliwe?

Bralam paroksetyne przez 4 dni, potem odstawilam i od drugiego dnia po odstawieniu jestem zmulona przez caly dzien, odrealniona, wszystko wydaje sie takie odlegle i nierzeczywiste. Czy to moze byl efekt odstawienia? Nie przychodzi mi nic innego do glowy, nie wiem, co mi sie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×