Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Lisa_, obserwuj w takim razie, bo objawy fatycznie są dziwne, ale z własnego doświadczenia wiem, że sama mam często pokrzywkę, szczególnie po kąpieli albo dziwne uczulenia, które po 2 dniach znikają. W zeszłym roku, miałam często takie stany grypopodobne, czasem z podwyższoną temp. czasem bez. Teraz - odpukać - nie miałam od początku nowego roku czegoś takiego. Oprócz oczywiście łamania w kościach co jakiś czas.:) Więc przy nerwicy chyba wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zła Wkurwiona i w ogóle!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w PL wczoraj laryngolog diagnoza przewlekłę zapalenie zatok zaniedbane przede wszystkim ;/ sama ropa jak stwierdził! Dziś ginekolog....cysty , upławy , prawdopodobnie endometrioza ...wszystko by się zgadzało i usg i moje dolegliwości i samo to że badanie mnie bolało choć normalne było;/ Mocz niedobry pełno leukoctytów , białka , itp idt....ach zapalenie jajnika jeszcze moje kochane....CRP 44 przy skali do 10! Tak że Angielscy lekarze się KURWA popisali centralnym brakiem jakiejkolwiek wiedzy , umiejętności !!!!!!!! wczoraj za recepte 120 zł dziś od gina kolejna recepta na dwie kartki ;/;/ nie sory na 3 ! RZYGAĆ mi się chce, ryczeć itp....jutro neuro, a w czwartek kardiolog...co jeszcze wyjdzie a któż to wie....Jeszcze laryngologowi się moje węzły nie podobały ale fakt może to być ze stanem przewlekłym w zatokach i gardle ;/;/;/ MAM DOŚĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja umre, napewno, powieksozne juz tyle czasu wezly chlonne :(. I te bole gardla co jakis czas, i codzienne nog i czasem reki :(:(.... bole kregoslupa, bol w katce podczas glebszego oddechu , ciagle dreszcze, umre napewno :((

 

Ja umrę na serio. Mnie ciągle coś boli.. zwłaszcza dół ciała.. brzuch, kręgosłup i nogi. Dziś od rana brzuch kłuje, teraz leżę z bólem menstruacyjnym, ale tak jakoś dziwnie.. wiem, że jak pójdę do gina to czeka mnie kolejna operacja na endo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczkaaaaaa w tym momencie padam ze śmiechu toż to Salmonelli jeszcze nie miałyśmy ;p :):) co do powiększonych węzłó , bólów nóg, gardła itp.......mam to samo! Ale widzisz wyszła mi przewlekłą infekcja gardła zatok itp;/ poszłam do naprawde dobrego laryngologa.. cytologię zrobiłam i już sram po gatach ! Jeszcze siwną mi nogi i stopy ostatnio miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja, musi buc dobrxe. A ja juz sluchajcie mam dosc- po kspieli zrobila mi sie pokrzywka lekka na plecach. Oszaleje. Serio rozwazam wizyte u psychiatry- nie mozna przeciez calego zycia spedzic na przygladsniu sie zylkom na oczach albo analizowsniu kazdej czerwonej plamki na skorze. Mam juz dosc. Jeszcze ja mam nature poznawcza- analizuje kazdy objaw, rozmyslam, nawet prowadze dziennik ze swoimi objawami :D. Serio, to nie zart. Nie wiem, czy jest od tego jakas ucieczka. Sorry za bledy- pisze z telefonu. Nie da sie zyc wciaz spodziewajac sie choroby. Nie da sie od tego oderwac, nie myslec. Po co cos robic skoro za rogiem czeka choroba i nieszczescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Ja sie ogolnie tak panicznie boje alergii. Boje sie tez np ze oslepne,ale alergii najbardziej. Mozna oszalec. I mizl byc dzis fajny dzien i nie bedzie-po co wychodzic z bezpiecznego domu skoro na zewnatrz porycia. Pożarlam sie z chlopem, on juz calkiem uwaza mnie za wariatke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvp.pl/poznan/aktualnosci/maciej-potrzebuje-pomocy/14706314

 

A mnie bola od 1.5 roku nogi :(:( mocno... jak wstaje to to przechodzi :( pewnie tez juz mnie zjada :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( i umre

 

 

No ja z moim tez, ale nie o hipochondrie..... :((( bo mialam sie rpzeprowadzac do niego we wakacje i roboty szukac ( mimo ze rok na studiach mi zostal) ale ogarnelabym :(( a on nci o tym nie wpsomina..... a wczoraj rzucilam luznia propozycje ze moze nie to wszystkow PL.... a on ze nie mysle racjonalnie i wogole pajaca ze mnie robil co cos odpisywal... a na koniec zyczyl mi powodzenia :( jestem smutna... zla... a za 2 h mam prezentacje ..... na ktora nie mam wogole ochoty isc, skoro umre sama.

 

-- 09 kwi 2014, 09:45 --

 

http://www.mozginerwy.pl/pl/choroby-organiczne/nowotwory-rdzenia-kregowego/

 

masakra, ten bol nog napewno od tego :(! umre w meczarniach :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga, nie ma sprawy, sama cos przeleje, jak tylko sypendium mi wplynie ( jakos na dniach) :)))

Mnie bola z przodu piszczele cale.... takie w sumie bol to za duzo powiedziane, takie mrowienie.... ;/ i dretwienie ;/;/;/

 

Khaleesi :D cyz widziala kleszcza czy z powietrza sie jej to wizelo :D mnie masakra bierze ze bolerke maja ludzie co kleszcza nie widza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×