Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, niby krótko ale wydaje mi sie ze juz długggoooo:) i chciałabym zeby to zniklo calkiem..:/

 

-- 08 kwi 2014, 22:00 --

 

cyklopka, wiem jak Ci ciężko. ja po nieprzespanych nocach, musiałam wstawać na praktyki i zaciskać zęby ze nic nie jest i robic co trzeba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, dzięki. W sumie spałam dość długo dzisiaj, tylko strasznie niespokojnie. A paradoksalnie wierzę, że jakbym pracowała na rano i musiała się szybciej zbierać, to bym się lepiej czuła w ciągu dnia.

 

A cienka jestem strasznie w udawaniu czegokolwiek. Chciałam trochę bliskim pokazać, że wcale nie muszę cały czas marudzić, ale kurczę, jeśli ludzie życzyliby sobie, żebym była uśmiechnięta i w ogóle, to mogliby mi na początek jakiś powód do radości dać :roll:

 

No a na miłe zakończenie dnia się dowiedziałam, że kuzynce zlecili badania pod kątem guza, a ona ma dwoje małych dzieci, tak że ocieplanie atmosfery w domu idzie, że szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, pamiętaj że pomimo wszystkiego trzeba pozytywnie myslec. jak ja sie użalałam nad sobą, płakałam, histeryzowałam mama dawała mi kopa w dupe i szło do przodu. Grunt to nie rozżalać się nad sobą. Wiem, że to pomaga, skupiamy uwagę na sobie, jestesmy w centrum ale nie zawsze to jest dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę spać tragedja

 

-- 09 kwi 2014, 00:13 --

 

Siema wiesiek nie mogę usnoc morduje się tragedja już kturom noc

 

-- 09 kwi 2014, 00:16 --

 

I jak w knajpie tłok ja jadę w sobotę do knajpy morze dam rady :)

 

-- 09 kwi 2014, 00:20 --

 

Idę opie koduwke i u ciebie też nie gaszom światła w loduwce umnie co otworze to ktoś nie zgasił bo się święci a rachunki czeba płacic tak mnie to gryzie nerwowoo ze nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×