Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, nienawidze byc rozmemlana i po prostu mnie to drazni u siebie wiec wstaje codzien i maluje oczy t\rekami trzesacymi sie z nerwicy i niejednokrotnie placze jak to robie . czesze sie , perfumuje ale juz na siebie narzucam co byle bo na codzien wyciagam tylko leginsy i tunike

 

-- 08 kwi 2014, 19:30 --

 

hania33, ale wzielabys trzy razy na dzien paro? od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a ja mam ujow tolerancje lekow . Mnie 5 mg lightowego vicebrolu usypia tak ze ni e moge wstac i wiem jak na leki reaguje dlatego nie zaczne od trzech tabletek na dzien tylko od malej dawki no bo jak? zreszta ona powoedziala ze coaxil w tej dawce mnie s ieknie i to na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tez tak robie ale czesto mi sie nie chce nic , i codzien becze .

 

-- 08 kwi 2014, 19:36 --

 

wieslawpas, tez tak robie ale czesto mi sie nie chce nic , i codzien becze .

 

-- 08 kwi 2014, 19:38 --

 

hania33, ale nie podobalo mi sie to ze lekarka mi powedziala ze mam brac tyle i tyle i nie odstawiac jak bede sie zle bardzo czula ani nie przychodzic wczesniej tylko za miesiac jak leki c\zaczna dzialac. To nie cukierki w koncu i lubie miec ta swiadomosc ze jak mi sie cos po nich bedzie dzialo moge przyjsc wczesniej i sie zastanowic z lekarzem wspolnie czy lecimy dalej z tym czy zmieniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dobra, ale mimo wszystko to robisz. osoba w ciężkiej depresji nie zrobi nic. będzie leżała i będzie miała gdzieś to, że nie myła się od tygodnia i wszystko inne. tak samo jak osoba w ciężkiej depresji nie popełni samobójstwa pomimo, że nie chce żyć i ma myśli samobójcze - nie ma na te wszystkie czynności sił.

 

może masz depresję lekką/umiarkowaną, a może masz zaburzenia adaptacyjne...nie wiem,nie jestem diagnostą a sama etykietka mnie nie interesuje. ciężkiej depresji nie masz na 100%.

 

i zastanawia mnie bardzo czy sama nie nakręcasz trochę tego działania ubocznego leków, takie placebo, ale nie w tą stronę. coś na zasadzie samospełniającego się proroctwa. ale tym powinna się już zająć Twoja terapeutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide do plumkania :papa::papa:

 

wieslawpas, tak ale podejscie jej mi sie nie podoba do pacjenta.

 

Ona na babinskiego pracuje a tam Ci daja leki i nie patrza czy na nich zyjesz czy umierasz . Meza mojej kuzynki by zabili bo tak ladowali i chlop zapasci dostal bo mu tak cisnienie obnizyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×