Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mnie msyschol zdolowal wywlekaniem tematów ciezich z przeszlosci. Same doly lapie jak do niego chodzie innna babka znowu mnie wystrasza. Najlepisza terpia jest na parkingu. No ale dzisiaj nie ma nikogo znajomego. Siedze w chcacie, a od jutra zacznya sie nowcy cykl. Edek, Grzegorz, Grzegorz Sercowy, Edek, Grzegorz, Grzegorz Sercowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ale ja juz mam coraz mniejsil.

 

amelia83, ale po trzech tabletkach ja nie wstane:o

 

wieslawpas, podejsciem ze mam brac leki i nie odtsaiwac nawet jak bede wymiotowala po nich bo ona mnie leczyc nie bedzie inaczej.

Za[isala mi trzy raz coaxil i lamitrix.

 

kasiątko, ale ja na sile to robie Kasia , wstaje maluje oczy a mam ochote lezec i nie wstawac wcale juz.

 

amelia83, chyba postawie na sama terapie jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie usiedzę kurna, za dużo zjadłam, miałam iść jeszcze na spacer a burza mi przeszkodziła a teraz za późno, do tego mam nie posprzątane w pokoju i wszystko mnie drażni. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ale ja na sile to robie Kasia , wstaje maluje oczy a mam ochote lezec i nie wstawac wcale juz.

platek rozy, to teraz Ci zadam pytanie jakie mi ostatnio zadała T. w moim przypadku odnosiło się do czegoś innego, ale sens ten sam.

 

skoro to robisz to masz siły i zastanawiające jest to jak to robisz i skąd te siły bierzesz, że wykonujesz te czynności skoro nie widzisz w nich sensu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ale na lęki coaxil raczej nie jest ...a mnie one mecza glownie teraz.

 

 

amelia83, :************* niestety mam straszna tolerancje lekow a r\

trzech od razu nie zarzuce .

 

hania33, nie wiem czy mis ie jeszcze chce .

 

-- 08 kwi 2014, 19:26 --

 

amelia83, nie juz dzis przyjechalam od razu do domu bo zaczelo padac a ja nie wzialam parasolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×