Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat jest właśnie przykładem dlaczego nie dochodzi wciąż do legalizacji marihuany. Nawet jak nie uzależnia fizycznie wielu nie umie z niej korzystać. :roll: Z alkoholu zresztą też nie ;/.

 

Ja osobiście lubię zapalić, ale

 

a) przebadałam się na predyspozycje do uzależnień,

b) poczytałam co marihuana powoduje itd,

c) NIGDY nie robię tego mając problemy, aby nie zasmakować w zamiataniu ich pod dywan,

d) robię to tylko w wolniejszym czasie, nigdy przed sesją, czy w momentach kiedy potrzebna jest pełna sprawność umysłu.

 

Niby banalne zasady, ale jeśli ludzie zaczną sobie jakiekolwiek stawiać może by szybciej zauważyli, gdy nagle wydają na narkotyk więcej, czy kiedy tyle co niegdyś wypalali w ciągu miesiąca nagle zaczyna starczać na niecały tydzień. Jeśli podejdziemy do każdej substancji lekko i bezkrytycznie, ćwicząc się w unikaniu problemów, to też zrobimy wszystko, by łudzić się, że zmiany w ilości wcale o uzależnieniu nie świadczą, albo zrobimy wszystko, by udawać że tych zmian nie widzimy ;/.

 

Jak po coś sięgasz, sięgaj odpowiedzialnie. Chociaż cóż... śmiechem żartem... to zweryfikuje pewnie ewolucja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem kiedyś marihuanę. Z początku było fajnie, śmiechy, hihy i tak dalej... a potem? Faza dla fazy. Zjarać się i zbić temat, by tylko nic nie robić. Zero ochoty, same marzenia i słowa typu "mógłbym zrobić wszystko!". W gruncie rzeczy nie robiło się nic. Teraz jest lepiej, jest chęć ;) Nie palę bo nie, bo taki jestem i tak chce ;) he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem kiedyś marihuanę. Z początku było fajnie, śmiechy, hihy i tak dalej... a potem? Faza dla fazy. Zjarać się i zbić temat, by tylko nic nie robić. Zero ochoty, same marzenia i słowa typu "mógłbym zrobić wszystko!". W gruncie rzeczy nie robiło się nic. Teraz jest lepiej, jest chęć Nie palę bo nie, bo taki jestem i tak chce he.

 

Super !

widzisz tak to jest jak się za często pali i nie robi dłuższych przerw w jarunku . Zyjesz "pozytywnymi "życzeniami , pozorami ,, ale i tak wszystko zamyka się w skołoaniu towaru i buchu -buchu . ;) ,,, i do razu " mozna wszystko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super !

widzisz tak to jest jak się za często pali i nie robi dłuższych przerw w jarunku . Zyjesz "pozytywnymi "życzeniami , pozorami ,, ale i tak wszystko zamyka się w skołoaniu towaru i buchu -buchu . ;) ,,, i do razu " mozna wszystko"

 

Dokładnie! "można wszystko" przez pierwsze dwie minuty a potem i tak siada się na tyłku i marzy dalej, ile by można jeszcze dobrego zrobić.. heh. Bez jest lepiej, jest aktywniej - jest chęć. Po prostu się chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. mam pytanie do tych co pala czesto po zapaleniu skreta.. stalo sie najgorsze.. tachykardia serce waliło jak mlot, bladosc i suchosc w utach plus ogromne zimno... i od tego czasu nerwica lekowa.. co było nie tak czy to mogło spowodowac chorobe somatyczna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. mam pytanie do tych co pala czesto po zapaleniu skreta.. stalo sie najgorsze.. tachykardia serce waliło jak mlot, bladosc i suchosc w utach plus ogromne zimno... i od tego czasu nerwica lekowa.. co było nie tak czy to mogło spowodowac chorobe somatyczna??

u mnie tak przygody lękowe się rozpoczęły. w sumie to było trochę ostrzej, ale główny czynnik - marihuana - zgadza się.

 

ludzie zbyt często zapominają o różnych obliczach psychoaktywności thc i traktują to jak przekąskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! "można wszystko" przez pierwsze dwie minuty a potem i tak siada się na tyłku i marzy dalej, ile by można jeszcze dobrego zrobić.. heh. Bez jest lepiej, jest aktywniej - jest chęć. Po prostu się chce!

Tyle że na przykład nie wiem co ma mi się "chcieć" o 20, kiedy siedzę w domu po dniu uczciwej pracy. Zbawiać świat? Konstruować model Sejmu z zapałek? Myślę że bez wyrzutów sumienia mogę sobie wtedy zapalić skręta i obejrzeć film przykładowo.

 

Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bez wyrzutów sumienia mogę sobie wtedy zapalić skręta i obejrzeć film przykładowo.

 

 

Ty Deader masz poukładane życie , prace i wszystko w miarę na swoim miejscu , to sobie jak raz na jakiś czas zapalisz to Ci tylko na zdrowie wyjdzie ;) . Zresztą u mnie jest podobnie . Jednak żle się dzieje jak nasza mlodzież ani się nie uczy , ani nie pracuje , a całym ich zajęciem w ciągu calego dnia 7 razy w tygodniu ,rano i wieczorem jest kołowanie zielska i palenie . DNO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak żle się dzieje jak nasza mlodzież ani się nie uczy , ani nie pracuje , a całym ich zajęciem w ciągu calego dnia 7 razy w tygodniu ,rano i wieczorem jest kołowanie zielska i palenie . DNO .

A z tym to się zgodzę, najpierw robota, potem przyjemności! (eh, żebym był taki mądry 10 lat temu :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćpuńskie mądrości. Deader jesteś niekonsekwentny. Żaliłeś się niedawno, że ktoś wpadł na AA z flaszką, i wciągałeś clona nosem ;)

Jeśli ktoś postami o paleniu zielska spowoduje że znowu wciągnę klona nosem to znów będę się też żalił, nie martw się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos miał bad tripa po skunie? to znaczy szybkie bicie serca bladosc zimno itd???

Ja miewałem różne nieprzyjemne badtripy ale w czasach kiedy regularnie oprócz zielska pakowałem w siebie amfetaminę i przeróżne "niby-extasy", tak więc sądzę że to wina takich morderczych koktajli. Od kiedy wyrzuciłem z narkotykowego jadłospisu wszystko co nie było zielem - badtripów nie miewam. Może też dlatego że dodatkowo nie palę nigdy jak jest mi źle, wyłącznie jak mam dobry humor.

 

Ale kumpel nerwicowiec swego czasu miewał ostre jazdy że umiera po zapaleniu; było to dość tragikomiczne, bo koleś siedział, szczerzył zęby a jednocześnie jedną ręką cały czas sprawdzał czy ma puls :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneczkaaaa, Zwykło sie to określać "zwała", a zimno to " kosta poskunowa". Jest niegroźne dla życia, występuje często u początkujących. Fizycznie żadnej choroby śmiertelnej się nie obawiaj po "zwale". Paląc ryzykujesz jednak zdrowiem psychicznym (wielu ludzi popełnia samobójstwo w przebiegu chorób psychicznych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos miał bad tripa po skunie? to znaczy szybkie bicie serca bladosc zimno itd???

ja to mam non stop kiedys palilem kilogramami:) a teraz dwa dymki i czuje ze umieram w cale nie odczuwam przyjemnosci po paleniu, bicie serca, drgawki, wymioty wogole koszmar , narazie nie pale to jest spowodowane przez nerwice tak samo jest z alkoholem na drugi dzien umieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej nie miałam. Braku pulsu tylko jego nadmiar.... Masakra.. Boje się ze wywołało to we mnie śmiertelna chorobę..

Ja parę razy zwymiotowałem, ale to po prostu przegiąłem, mieszając z alkoholem ;) Czasami ma się jakieś chore wkręty, ale jak ma się ogarniętych znajomych w pobliżu to uspokoją :D Ja jak palę to staram się z góry podchodzić do tego z pozytywnym nastawieniem. Wszystkie smuty odstawiam na bok, co by się dobrze bawić. Po to właśnie palę. Jakby Ci się zdarzył jakiś badtrip. Polecam przyjąć szybko dużo cukrów. Wypić puszkę coli, zagryźć czekoladą to faza schodzi moment i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×