Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja się umyję i też gdzieś wyskoczę. Przejdę się albo pobiegam, ale muszę włosy najpierw ułożyć bo w lesie to nie jest tak, że nikogo nie można spotkać a obecnie straszę wyglądem taka rozemłana :P

 

-- 06 kwi 2014, 08:25 --

 

I mam ochote kupic papieroski :bezradny::bezradny:

nie pal jak już tyle nie palisz to nic Ci nie pomoże ręczę za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, nie jesteś sama, ja zajrzałam i jest pusto. Miało być słonecznie i ciepło, a jest pochmurno i chyba chłodno...

nie mam najlepszego nastroju dzisiaj jak na razie, zawsze tak jest od rana do ok.14-15 :(

A jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja też zdołowana, w dodatku boli mnie ramię koło obojczyka, wczoraj myłam okno, sprzątałam i chyba przeforsowałam, ojjj boli, rwie i nastrój do kitu... siedzę sama i się nakręcam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja też siedzę sama i też się nakręcam i jeszcze jak sobie pomyśle, że jutro poniedziałek i znowu 5 dni pracy to mnie aż skręca, a po tym weekend szkoły... jeszcze żebym ten tydzien była w zielonym budynku to spoko... gorzej jak mnie znowu przeniosą...

jutro po pracy mam terapie... i w sumie to taka jestem zdolowana ze nawet na nią nie chce mi się iść... dodatkowo moj facet mnie zawodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, jakoś musimy to przetrwać, praca jest ważna, tylko dlaczego nie ma z niej radości. A facetem się nie przejmuj, traktuj ulgowo, nic na siłę.

 

-- 06 kwi 2014, 11:44 --

 

Faraway, godziny dobre, bo nie musisz zrywać się o 6, ja mam na 7.30 więc muszę raniutko wstawać... nie lubię :( bo rano źle się czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ale siedzę do 17 i cały dzień zmarnowany praktycznie, ale nie narzekam... mam staż do sierpnia więc tyle mnie czeka takie łażenie.. ciekawe tylko czy mnie przyjmą później... ale coś wątpie bo 2 laski mają z macierzynskiego wrocic, chyba ze stworzy więcej grup nie wiem...wszystko się okaże we wrzesniu zapewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, wytrzymasz jeszcze te parę miesięcy, później się okaże co dalej... nie przewidzisz wszystkiego i nie ma co się martwić na zapas. A może zostaniesz po stażu... wszystko jest możliwe, główka do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×