Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiercionauta, ano dzieciory strasznie męczące są,aż mi się nie chce wierzyć że ja też kiedyś taką energię miałam

polecam Ci odcinek z Hugh Jackman,no chyba że już widziałeś?

Kestrel, no spoko,ale liczę że do czasu tego kiedyś mi przejdzie ten wewnętrzny rozpierdol

No poyebało ich z tą marżą przeokrutnie,było zresztą widać że za dużego ruchu to nie mieli,ciekawe jak w inne dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam w sumie draguf czy % nie trzeba,bez tego chodzę jak naćpany,albo przyćpany

Mam tak samo. Jakby ktoś wszedł w moją głowę, to by pomyslał, że aktualnie jestem najebany. Czasem lubię tą swoją fazę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, w sumie,centrum,knajpa,nie dziwie się że takie a nie inne ceny,ale by pić gorzołę w lokalach regularnie,naprawdę trzeba majętnym być.

Co do dni,zależy...w niedziele mniej,ale jak mniemam w soboty jest nakurwione ludu jak psów.

Tomcio Nerwica, Ja niekoniecznie...o ile farmazony i absurd da się zaakceptować,tak to wieczne przysypianie i wkurwy gdy ktoś truje - niezbyt :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, ale ile radioci dają...potrafią zarazić swoim entuzjazmem i radością z prostych rzeczy. Jutro wspólnie bajki oglądamy. ba, nawet ja mogę wybrać jakie. jeśli to odcinek z najnowszego sezonu, to nie, bo dopiero go ściągnąłem.

 

Kestrel, no to jesteś szczęściarzem. nie jeden alkoholik lub ćpun oddał własną matkę za taki dar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten bełkot 2 piętra wyżej i niedowierzam,że to ja jestem autorem

Czasem jak czytam swoje posty, to mam wrażenie, że to pisał jakiś 13 letni niedojeb. Znam ten ból :D

Kestrel, Co do trucia, to znam ten ból. Czasem wolałbym posłuchać wycia goryla, któremu ktoś wsadza tępmy pilnik w odbyt, niż zrzędzenia ojca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estrel, Radzio wprawiony,jak walnie tempo to się wszyscy obsr..... :lol:

 

Zainwestuje się w paczkę pampersów :mrgreen: .

 

Kestrel, nie no Jura to raczej lajtowa jest. Poza tym nie musimy od razu 30 km nabijać. Byle trafić w jakieś odludne miejsce, namiociszcza rozbić i libacja ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×