Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, idź na spacer do sklepu, to się rozruszasz i wzrośnie tętno... ja też tak czasami mam, ale wolę takie niskie niż walące szybko, wtedy jestem roztelepana.

 

Umyłam podłogi, w kuchni nawet zapastowałam i jestem wypluta jak pies Pluto :o:roll: zaraz obiadek będzie to nabiorę sił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, dokładnie, ja najwyższy miałam 114 i sama zgłosiłam się na oddział bo fiksowałam. Miałam wtedy depresje i ed. Byłam tak wyczerpana że bałam się że jak zasnę to nie będę miała siły oddychać. W okropnym była stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja i tak nie mam długich włosów, bo tak trochę za ucho (nawet z takiej długości potrafię zrobić sobie kitkę hihi) to nawet nie było by dużego szału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zmierzyłam i ja - mam 105/62 puls 66, ale brałam rano tabl. od nadciśnienia i propranolol 10mg. O 9 miałam 140/90 i 89 puls. Teraz jest dobrze, przy takim czuję się najlepiej. Wolę w granicach 95-100-110 niż wysokie, które mnie doprowadza do większej nerwicy i trzęsawki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, tak puls jest wysoki od nerwicy też mialam propranolol ale ze za slaby był zmienił mi kardiolog na concor cor :P

 

-- 05 kwi 2014, 14:15 --

 

mirunia, ja się boję ciśnieniomierza odkąd mialm akcje z tymi skokami ciśnienia, raczej jestem niskociśnieniowcem ale chyba przez nerwice mi ciśnienie zaczęło skakać i puls też mam duzy przez nerwicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja podobnie, byłam niskociśnieniowcem do tej pory, odkąd mam nerwicę też mi skacze w górę i serce wali do ok. 100/min. Mam leki od nadciśnienia od jesieni, biorę 2x dz. Piłam zawsze kawę bo byłam zdechła przy takim niskim, a teraz tylko rozpuszczalną z mlekiem ok. południa, jak unormuję ciśnienie rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja też się denerwuje jak mam ponad 120/80 ale podobno do 130/90 to ok ciśnienie... ja tabsa jem na cisnienie i puls raz dziennie i w miare mi się normuje, teraz coś mi puls szwankuje ale może dlatego, że pracuje i wiecej stresu plus to, że przestalam jesc potas a mam na ogol niski, alee teraz już zaopatrzylam się w kaldynum i będę jeść :D i powinno mi się polepszyć, może jescze zrobie sobie terapie magnezem bo zaczęłam pić po 2 kawy dziennie niby słabe ale zawsze to kawa..

Auman, hejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×