Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Kakunia 123, :D padlam;)

 

Ksiezniczko nic Ci nie utna!:*

 

Dziewczyny czy wy tez macie problemy z wzdeciami. Ja mam od pewnego czasu ciagly problem. Jak cos zjem to mi sie brzuch powieksza tak ze cigle musze chodzic z wciagnietym. Przytylo mi sie ostatnio tyroche to fakt:D Ale zaczelam sobie wkrecac, ze mi sie wodobrzusze robi :why: i na pewno jest cos nie tak.

 

Rano jest mniejszy no ale tluszczyk czuje nadal;) Chyba przy wodobrzuszu by sie nie zmniejszal w ciagu nocy? :roll::-|

 

-- 04 kwi 2014, 21:01 --

 

Kurde mialam pocwiczyc a tu dupa. Usiadlam i musialam zapalic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, mnie własnie tez ratuje to, ze dużo chodze (a to serio wiele znaczy). Do przystanku tramwajowego mam 1,5 km chociażby. Ja w sumie nie miałam jakiś poważnych wahan wagi w swoim życiu. Tak do 3-4 kg w jedna, to w drugą stronę. Obecna waga jednak mi pasuje- poczęści zdobyłam ją aktywnością fizyczną, po części nerwami :D. Z tym, ze jestem ogólnie drobnej postawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam wzdęcia jak nie wiem i ogromny brzuch, rano jest prawie płaski, a po południu wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży... najgorzej jest zauważyłam jak właśnie jem ser zółty, piłam kiedyś kawe nescafe 3w1 to była masakra.... i ogólnie jak jem tzw śmieci.... dawniej było gorzej, teraz jest lepiej bo lepiej się odżywiam i piję olej lniany :)

 

mnie dziś od rana lekko pobolewa podbrzusze nie wiem czemu ? :(

noi martwię się moimi guzkami w brzuchu, w poniedziałek ide do sciagniecia gipsu to pokaze to chirurgowi, mam nadzieje ze powie ze to zrosty po zastrzykach :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejjjj:))

 

ratujcie :why::why::why:

kupialm se wcz test w aptece intern na krew utajona w kale...no i rano zorbilam...nic nie wyszlo...ucieszylam sie i poszlam dalej spac..a teraz patrze ze jest niby taka ledwo ledwo widoczna kreska...hmmm...nie wiem co o tym myslec...bo pisze tam zeby test odczytac do 5min bo pozniej jest nie wazny..

 

juz dostalam szalu(((:i odechcialo mi sie wszystkiego...a dzis urodzinki i goscie:)

helppppp :why::why::why::why:

 

macie doswiadczenia z takimi testami?

dzw do kolezanki co pracuje tu w aptece czyli w uk..i mowi ze tu takiego testu nie kupisz bo dla ang sluzby zdrowia sie one nie wiarygodne...

 

ratujcie :why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, mi sie wydaje, ze skoro tak napisali, to nie ma co sie sugerowac tym, ze potem sie zmienil. Bo to pewnie tak jest, ze pozniej jak dlugi czas minie, to tam cos zalapuje zawsze i sie zmienia. Ale jakby dluzej trzeba bylo czekac zeby bylo bardziej wiarygodne, to by tak kazali robic, a jak jasno napisali, ze potem juz niewazny to mi sie wydaje, ze nie masz sie czym martwic :)

 

-- 05 kwi 2014, 09:19 --

 

ja wczoraj mialam nawet energie i dobry dzien byl! a dzisiaj, od rana slabooooooo mi, ledwo zyje :( nie mam sił wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, dokladnie , skoro wyraznie napisane jest z e po 5 minutach juz nie jest wazny to nie masz sie co takim sugerowa. jak te zawroty? pochodzilas w kolnierzu?

 

nerwa, ja dzis tez mam slabosci okropne :-| a wczoraj bylam na miescie , na psychoterapii i pozniej polazilam po sklepach a dzis kicha , do tego mam jakies spadki c ukru znow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no ja wczoraj tak samo, do pracy poszlam wczesniej niz zwykle, sile mialam, i tyle sobie rzeczy wypisalam na dzisiaj do zrobienia. A tu dzisiaj tragedia. W ogole w nocy tak sie pocilam (chyba przed okresem) i oczywiscie juz stresa zlapalam wtedy, ze pewnie sie odwodnilam, pewnie potracilam mineraly i w ogole :D

 

Wiesz, pocieszajace, ze mamy czasem dobre dni! Ale kurde no, zeby tych zlych bylo coraz mniej i mniej az do zaniku calkowitego... a narazie to jest ich zdecydowanie wiecej na moje oko :-/

 

-- 05 kwi 2014, 09:35 --

 

Wiecie co, ja to sie czuje taka slaba, jakby juz slabiej nie mozan bylo sie czuc ;) Tak mi sie wydaje, ze jak jeszcze gorzej by bylo, to juz bym umarla :mrgreen: hehheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a Ty cos bierzesz na te skoki cukru?

Ja sobie wczoraj pomyslalam, ze kurde tez cos mam nie tak, bo jak jestem glodna to tak sie momentalnie słabo czuje, ze musze natychmiast cokolwiek zjesc. I dziwie sie, np. jak ludzie sa glodni ale czekaja jeszcze na obiad czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale te badania ktore robilas co wykazaly? ze spada Ci cuker faktycznie, tak?

Kurde ja to tez czytalam, ze pryz nerwicy ludzie sie kiepsko czuja dodatkowo jak sa glodni, bo juz sam nizszy cukier powoduje taką panike lekką. I tez u siebie zauwzylam, ze szczegolnie dokucza mi to poza domem. Bo w domu czasem nie zjem, i np. zasiedze sie przy kompie i zapomne, i nie czuje sie tak tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×