Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Potencjalny pracodawca zajrzał na mój profil na linkedin. O dziwo HR-owiec który nie ukrywa kim jest i dla kogo pracuje, najważniejsze, że dla branży w której szukam pracy. Wnioskuje, że moje CV w ich przypadku nie poszło do kosza. Gdyby tak tylko zadzwonili dzisiaj albo w poniedziałek, żeby do nich na rozmowę przyjechać to w ogóle było by świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to radość, ani smutek za wielki , ot informacja dla samego siebie , ale bardzo Istotna . Ja jeszcze nie przestałem latać i umnie trwa jeszcze czas latania , a nie odpoczynku . Pociągnęło mnie MXE i dwa jeszcze podobne z Tych legalnych umilaczy .

--- dzis weekend , to jakby inaczej , wszak jak jest okazjia , nie zmarnować dobrej chwili na podbiciu RC to jak "grzech" i w sumie niemożliwe . I latam , dziś bardzo skromnie w dawkach ( w porólwnaniu do ostatnich podniebnych lotów). Funkcjonuje ---z pełnym ogarem i piszę sobie na Forum . Lekki szczękościsk, umysł skoncentrowany i fajno ogolnie( ale szału macicy nie ma )--- po ... Metafedron (3-MMC)+ MXA + a-PVT , paląc do tego jak kropka nad i syntetyczny "haszysz "polsko- afgański ;) . Ważne ,że jakoś tam kopie swoim crystalicznie sztucznym pleyem .

- Mialem tego Wam nie mówić , ale co tam przynajmniej teraz juz znacie moja silna wolę , mój pociąg do tego by zaznacz "nirwany " , czy ulżyć sobie w świecie monotoni ,spłycenia i weekendowego wolnego czasu .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euforyczny nastrój, mnóstwo energii! Czuję, jakby ktoś we mnie włożył motorek! Piszę artykuł za artykułem i nie mam dość. Czuję się tak dobrze, jak wtedy zanim zaczęłam brać leki. Robiłam wtedy tyle różnych rzeczy, m.in. studia na 4 kierunkach na raz i miałam tyle w sobie radości i chęci, że ludzie wokół mnie byli pewni, że biorę narkotyki, wprost mi o tym mówili. A ja tak miałam naturalnie sama z siebie. Teraz czuję podobną moc jak wtedy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×