Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Amarant_89, taaa... ;) Jak mi sie cos popsuło w aucie to zawsze mialam zestaw ratunkowy w bagazniku... czyli mini + szpilki co by w aucie nie grzebac bo i tak bym sobie nie poradzila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, ;) nie no jasne :mrgreen:

Czasmi dolałam plynu do chłodnicy i sie nigdy nie pomyliłam gdzie mam go dolac ;) A moj brachol ostatnio dolał płyn do chłodnicy do zbiornika na płyn do spryskiwaczy :hide: Dobrze ze oleju tam nie wlał :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ... amator :mrgreen: Czyli koniec końców, podstawowe rzeczy potrafisz zrobić przy samochodzie. Mówiąc o grzebaniu, myślałem o rozbieraniu na części pierwsze, cała w smarach i (najlepiej) jeszcze częściowo rozebrana :P Marzenia... :105:

Variable, u mnie git :D A jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamiast smaru - smołe,do tego zapalniczka - po całej akcji,na nagrobku przybić tabliczkę - "była z niej rozpalona dziewoja"

 

:hide::mrgreen:

 

-- 04 kwi 2014, 20:18 --

 

Amarant_89, zawsze moze sie taka znaleźć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, say what?? Jak nie można lubić weekendu? :P

Mushroom, głównie elektroniczną (Daft Punk, Hybrid, Above&Beyond, The Glitch Mob, Ladytron, Moby itd.), industrial (Nine Inch Nails, Rammstein), dobrego rock'a (Queen, Coldplay) i... wszystkiego pomiędzy. Łączenie gatunków? Jak najbardziej. Indie i alternative? Pewnie, że tak. Uwielbiam też soundtracki z gier komputerowych i tych słucham naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×