Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa na Skype z przyjacielem z innego kontynentu, zaprosił mnie do siebie :smile: powiedział ze u niego takich jak ja szybko wyleczą szamani jakimiś ziółkami w wiosce pod Quito. :D

Propozycja o.k.. tylko szkoda ze czuje sie jak szmata, wyglądam jak szmata, taka podróż w moim stanie jest logistycznie nie wykonalna.

 

Jesli masz kase na bilet to wez sprobuj sie pozbierac do kupy. Warto :)

 

-- 02 kwi 2014, 15:09 --

 

ja tez cala noc przespalam bez ani jednek pobudki (dzieci albo zwierzyna albo bol plecow) hurrrraaa!!!!

 

I kumplowi udalo sie sprzedac dom po 6-ciu latach szukania klienta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa, Warto tam pojechać jeśli ktoś jeszcze nie byl.

Ja niestety juz byłem u niego w 2012r w celach turystycznych prawie dwa miesiące i nie jest to dla mnie jakieś wielkie ŁOŁ, wracac do tego klimatu, jedno co zapamiętałem, ze gram czystej kokainy kupowałem tam po 5usd :D

Jednak korci mnie aby spotkać sie z takim prawdziwym szamanem a nóż, widelec moze naprawi moja zjebana głowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa,

 

Jednak korci mnie aby spotkać sie z takim prawdziwym szamanem a nóż, widelec moze naprawi moja zjebana głowe :D

 

 

No wlasnie o tym mowie :) ten szaman, olac reszte :)) Ja bym pojechala z Toba!!!! szamani to hardcorowcy normalnie!!! Od razu postawi Cie na nogi i wyrzuci z Ciebie tego robala co Ci tam pasozytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma co tam zwiedzać no chyba ze interesują kogoś plantacje bananów i pola koki.. a swoja droga widziałem tam własnie takiego szamana na własne oczy, wygladał bardzo podobnie do bezdomnych z tym ze bez ubrania a gatki ktore oslaniały mu tylko klejnoty mial zrobione z jakiejs słomy, dupa nie osłonieta niczym :D

Ten świr tak się napalił ze go odwiedzę, wysłal mi maila gdzie kupic tanio bilet z tym ze z przesiadka w Madrycie cena ok 2500pln..

Jak masz wazny paszport i na bilet no problem...ogólnie jest tam bardzo tanie jedzenie a nocleg u Marka w bungalowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma co tam zwiedzać no chyba ze interesują kogoś plantacje bananów i pola koki.. a swoja droga widziałem tam własnie takiego szamana na własne oczy, wygladał bardzo podobnie do bezdomnych z tym ze bez ubrania a gatki ktore oslaniały mu tylko klejnoty mial zrobione z jakiejs słomy, dupa nie osłonieta niczym :D

Ten świr tak się napalił ze go odwiedzę, wysłal mi maila gdzie kupic tanio bilet z tym ze z przesiadka w Madrycie cena ok 2500pln..

Jak masz wazny paszport i na bilet no problem...ogólnie jest tam bardzo tanie jedzenie a nocleg u Marka w bungalowie :D

 

 

Jezu, mowisz na serio :) dzieki- nie mam takiej opcji by zostawic dzieciaki i puscic sie w nieznane ;) zmiana srodowiska, w ogole miejsca, obserwacja innosci w swiecie jest terapeutyczna. A szaman zajefajny, i bilet jakis tani.....no to co jedziesz ? porobilbys pare zdjec i wkleil nam tutaj po powrocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa, Obecnie jestem juz czwarty tydzien w szpitalu i nie mam zadnej poprawy, zdycham od wrzesnia, powiedziałem sobie ze poczekam jeszcze dwa tygodnie i dam szanse lekarza na postawienie mnie na nogi.

Jesli nic nie pomogą wtedy bardzo poważnie rozwarze wyjazd, bo cóż bede miał do stracenia, wszystkie konwencjonalne leki nie dzialaja na moja depresje a moze taki wyjazd mnie odblokuje.

Druga sprawa, boje sie swojego nawrotu do narkotykow jak tam bede, tym bardziej ze sa tam naprawde tanie i dobre :D

Zdjęcia mam w laptopie w domu, w szpitalu gdzie jestem pisze z tableta.

Wbrew pozora bilety wcale nie sa drogie a mozna kupic jeszcze taniej, trzeba tylko odpowiednio wczesnie zabukować np2miesiace wczesniej.

wiza nie potrzebna, placi sie tylko na lotnisku przy wylocie od nich, teraz nie pamiętam ale chyba było ok 50usd.

Co do zdjec, nie zamierzam tutaj wstawiac i tak mam opinie chama, prostaka, podrywacza i sam diabel wie kogo jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowe wejscie na watek "ludzie z forum" i wspaniale uczucie, ktore towarzyszylo mi przegadajac _Wasze fotki. Jestescie wszyscy piekni, pelni zycia mimo,ze go nie czujecie jak nalezy. Patrzac z boku nikt by nie powiedzial,ze to ludzie z problemami. Zreszta, znam to autopsji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jest tyle rzeczy które są wspaniałe... a ja się nie mogę jakoś cieszyć, boję się że jakby ktoś się dowiedział, że się cieszę to byłaby kara czy co, nie wiem nie rozumiem tego i sama świadomie (świadomie?) no niszczę doprowadzam do porażek moich... tak mi smutno, bo teraz jestem w trakcie robienia sobie trudności z życiem a potem, już wiem, będę na gwałt wszystko próbowała załatać. A już teraz mogłabym nie dopuścić do tych sytuacji w przyszłości, że naprawiam błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jest tyle rzeczy które są wspaniałe... a ja się nie mogę jakoś cieszyć, boję się że jakby ktoś się dowiedział, że się cieszę to byłaby kara czy co, nie wiem nie rozumiem tego i sama świadomie (świadomie?) no niszczę doprowadzam do porażek moich... tak mi smutno, bo teraz jestem w trakcie robienia sobie trudności z życiem a potem, już wiem, będę na gwałt wszystko próbowała załatać. A już teraz mogłabym nie dopuścić do tych sytuacji w przyszłości, że naprawiam błędy.

 

Ciesz sie i nie patrz na nic. Tyle Twojego ile przezyjesz. (Tu praca nad lekiem-przeszlam to samo-podstawowa sprawa-wez sie w pierwszym rzedzie za lek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 10 minut cieszyłem sie z zaproszenia na rajd o pucharu off-road i propozycji startu bez wpisowego... mój entuzjazm zgasł kiedy uświadomiłem sobie ze w takim stanie jak jestem, nie dam rady...

 

A jakby tak uczestniczyc bez wzgledu na wybik-ile dasz rade-mozna tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×