Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

mnie boli pod rzepką, jakby kość tarła o kość :( cholerny ból, szczególnie przy kucaniu i schodzeniu ze schodów...

A dzisiaj ten ból się ciągnie do łydki i aż do kostki, więc cholera wie, co to może być.

 

Po porodzie chyba muszę odłożyć tysiące, żeby oblecieć wszystkich lekarzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja mama ma brak mazi i tj masakara...ale ma 60 lat...i wybiera sie na operacje(;

dziewczyny czytalam na jakis forum z nerwica jak laska pisala jak starsznie ja bolalo kolano...i wszystkie koscie...no i nic jej nie wyszlo jesli was to pocieszy:))

aga a ty na ktorego masz ten termin?

 

za to u mnie akcja jelita??jakies poty mnie oblewaja...myslicie ze w maorfologi krwi bylyby jakies zmiany...jakbym miala guza na kichach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, ja mam termin na 10 kwietnia...

 

Ja wiem, że pewnie też mi nic nie wyjdzie, ale wiesz jak to z nami jest...

 

Wiesz nie zawsze w morfologii muszą wyjść zmiany mówiące o jakichś nowotworach... Z tym trzeba być ostrożnym. Najlepiej zrobić sobie badanie na krew utajoną w kale.

 

A ja zarówno wczoraj, jak i dzisiaj mam fazę na ryczenie... Ryczę cały dzień, nie widzę sensu w niczym... Jakaś paranoja, mam dosyć. :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mart,a ja mam kolonoskopie na 9 czerwca xD..... takze guz kich wtedy odpadnie.

Aga , a maz stawowa moze bolec tak dzwnie ?? mam wrazenie wlasnie ze gola kosc mam.... i nawet jak zaloze ciasniejsze dzinsy to rpzeszkadza to tma w tym miejscu hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, brak mazi boli strasznie, ja musiałam kiedyś na miesiąc zawiesić treningi i bieganie, bo nie mogłam nawet sprawnie chodzić.... i rzeczywiście czuć taką gołą kość. Może to od tego Cię boleć ;)

 

Chyba też pójdę sobie po skierowanie na kolonkę, tak dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w dupje, umre jutro :D. albo za tydzien :D

Toczen mnie toczy :D... bo wsyxstko boli i plamy sa :D..... bolerioza tez si rozsiewa, a lekarka mi powiedziala ze moje plamy to przyluszczyca, a ja ze chyba ja POJEB***, glupia idiotka, nie wygladaja ani troche jak zanda luszczyca a co dopiero PRZYluszczyca. WKurwiaja mnie tacy drudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już nic nie pomaga. Od roku mam zawroty głowy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Kto by to wytrzymał bez depresji. Czytam teraz o chorobie Maniera i innych schorzeniach laryngologicznych.. byłam u laryngologa, ale nie zajrzał mi do uszu i teraz nie wiem.

 

-- 03 kwi 2014, 14:30 --

 

A ja mam w dupje, umre jutro :D. albo za tydzien :D

Toczen mnie toczy :D... bo wsyxstko boli i plamy sa :D..... bolerioza tez si rozsiewa, a lekarka mi powiedziala ze moje plamy to przyluszczyca, a ja ze chyba ja POJEB***, glupia idiotka, nie wygladaja ani troche jak zanda luszczyca a co dopiero PRZYluszczyca. WKurwiaja mnie tacy drudzi

 

Ja mam raka rdzenia, niedotlenienia mózgu i problemy w krążeniu mózgowo-rdzeniowym, do tego chorobę błędnika i boreliozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAWET NIE WIEDZIAŁAM , że chlamydia powoduje takie objawy .......niechcący weszłam na forum wpisując moje objawy i ulalala...aż się zdziwiłam każdy podpunkt się zgadza. Ludzie nawet mają zmiany w płacie czołowym przez to świństwo ;/ chyba zrobię badanie .....Co prawda mam faceta 6 lat ale ludzie piszą ,, że nawet to gówno 10 lat mieli wcześniej a lekarze nie potrafili pomóc ...dziś już tak drżą mi mięśnie i mam takie titki kończyn i palców , żeszok;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×