Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

A przepraszam bardzo. My jesteśmy normalni! Tylko mamy większą wrażliwość. Powiedziałabym, że zawyżoną :)

 

Jak to powiedziała moja pani psychiatra na pierwszej wizycie: "Widzę, że jest pani bardzo wrażliwą osobą", a ja pomyślałam wtedy, że w innych okolicznościach potraktowałabym to jako komplement. Ale niestety, okoliczności były takie, nie inne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, a co się takiego dzieje?

 

Eh, a ja znów pobudka o 4... Nie wiem o co chodzi. Fakt, jak przychodzę do domu po pracy potrafię spać 3h, a potem położyć się o 23 i usnąć w 2 sekundy, ale potem pobudka w okolicach 4. Chcę mi się spać, ale nie mogę zasnąć. Znów cały dzień będę ledwo żywa...

mam silne stany lękowe, nie miałem tak po żadnym SSRI nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Masz ataki, bo siedzi to wszystko w Tobie. Też mam lęki, walczę z nimi, uświadamiam sobie na terapii wiele konfliktów, niezrealizowanych pragnień, o których nie miałem pojęcia. Leki pomagają - ok stanąć na nogi, skupić się i iść przepracować to wszystko. Off top się zrobił :D Miało być o escitalopramie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od odstawienia... byłam uzależniona już... nie zdawałam sobie z tego sprawy... nie znałam az tak tego leku co bralam... mialam dwa ataki padaczki kazdy na 4 dzien od odstawienia leku... teraz musze sie leczyc na padaczke przez 2 lata o ile nie bedzie atakow to zakoncze ta przygode.... mam 10 miesiecy za sobą bez ataku... jeszcze troche przede mna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, żebyście tylko nie myśleli że miałam doraznie ale sobie łykałam... brałam ten lek z przepisu lekarza... zaufałam mu... wiedział że jak sie czuje dobrze to po kilku kilkunastu miesiącach sama odstawiam a nigdy nie zwrocil mi na to uwagi... od 19 roku życia go brałam... teraz mam prawie 26... czasem była roczna przerwa czasem byla przerwa paromiesięczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×