Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

A mogłabyś powiedzieć co u ciebie ze wzrokiem jest nie tak? I jak objawia się to drętwienie kończyn? W czasie spoczynku, chodzenia?

Miałam ciemne bądź białe plamki przed oczami - po leczeniu ten objaw mi minął. Badania okulistyczne . Co do drętwienia kończyn - dopada mnie w nocy czasem powodując wybudzenie.

 

A kiedy mija to zdrętwienie? Po ruszeniu nogą czy pozycja nie ma znaczenia? Ile takie coś trwa? Przepraszam, że się tak dopytuję, ale mi w ciągu ostatnich miesięcy kilka razy zdrętwiała totalnie jedna noga właśnie w nocy lub nad ranem. A u ciebie jak często się to działo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już dobrze, dziś bum...

Mam chyba sepsę, normalnie raz mi zimno, raz gorąco, aż czuję, jak się te bakterie we mnie zalegają, boli mnie łydka, znaczy piszczel w lewej nodze... A różne kości mnie bolą, bo lewa ręka też. Boże, jak się boję... Nic mi nie jest, prawda? To znów mi siedzi w głowie... I po co ja oglądałam Na dobre i na złe...? Chyba to obudziło to moje głupie myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa Prakseda, to nie takie dretwieje, ja mam rece i nogie wszystkie 4 ;D konczyny :D... i to tak hmmm... niby boli, ale czuje wszystko tylko nieprzyjemnie i chyba bardziej od kreogslupa, bo w jacuzzzi jak mi babelki na ledzwia leca, to noga sztywnieje......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne te dretwienia macie dziewczyny :( Mi jedynie dretwieje w nocy, ale to jak leze na reku dlugi czas, wiec to normalne. I jak tak mi zdretwieje to tak sie boje, ale naszczescie szybko mija - nie lubie tego! A jak wam tak samoistnie dretwieje, i to np. cala noga :hide: straszne uczucie musi byc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne te dretwienia macie dziewczyny :( Mi jedynie dretwieje w nocy, ale to jak leze na reku dlugi czas, wiec to normalne. I jak tak mi zdretwieje to tak sie boje, ale naszczescie szybko mija - nie lubie tego! A jak wam tak samoistnie dretwieje, i to np. cala noga :hide: straszne uczucie musi byc!

 

 

Eee.. kiedyś miałam atak, że to zakrzepica i nogę mi utną. Teraz się budzę, patrzę zdrętwiała, prostuję i idę spać :) Jak rozprostuję to przechodzi.. zwykle mi się zdarza jak ugnę w kolanie i nie ruszam nią godzinami. Od nerwicy mogą się takie rzeczy dziać. Ja mam dużo po babci.. ona ciągle jęczy od problemów z nogami typu skurcze, drętwienia itd.

 

-- 02 kwi 2014, 23:20 --

 

A badaliście się może pod kątem reumatologicznym? >. Ja poza boreliozą mam dodatnie przeciwciała ANA - właściwie wykryte przy okazji.

 

Ja planuję się zbadać. Co się bada oprócz czynnika reumatoidalnego?

 

-- 02 kwi 2014, 23:22 --

 

evv nie nie ide, czuje noge i tylko takie hmm moze nie dretwienie a mrowienie... wdupje to mam, cuzje wszystko i ruszac moge tylko jakies dziwne uczucie, jak wstaje i na nog staje to zaraz mija :D

 

Nie, to ja bym iść nie mogła.. mogę co najwyżej stanąć na tej nodze i czekać aż mi czucie wróci, albo powoli i delikatnie nią powłóczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z, dodatkowo bolą mnie kolana przed deszczem - zawet zanim w pogodzie pokazą

Mnie czasem zaczynały boleć stawy kilka godzin przed deszczem. Swoją drogą, to ostatnio czułem takie zimno w kolanach ( bez bólu, trwało dzień), więc te objawy potrafią być naprawdę przeróżne.

Ja mam dużo po babci.. ona ciągle jęczy od problemów z nogami typu skurcze, drętwienia itd.

Ja w rodzinie, jako jedyny mam problemy z nogami. Wcześniej mnie bolały stawy, ale to chyba od tego opier*alania się przed komputerem. W końcu nie używane narządy zanikają :D Teraz też mam bóle, bo się zacząłem ruszać i to z kolei zakwasy. Oczywiście tych bólów 24 na dobę nie mam i to się wiąże ze zmianami pogodowymi

 

Co do zmian ciśnienia, to jest dobra strona www.biometeo.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie, miał ktoś zrosty po zastrzykach w brzuch? już schizuje bo oczywiście moja nerwica podpowiada mi co innego i się boje, jak zbadac czy to na pewno zrost? jest on w miejscu ukłucia pod siniakim, jak mocniej ucisne w brzuch, niedaleko pępka i z kolei tak samo może to być przepuklina pępkowa, lub jeszcze cos gorszego :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:)

 

myszka jezli masz to w miejscu gdzie byl zastrzyk to na bank po zastrzyku...czesto ludzie tak maja...przepuklina wywala na maxa jest mocno widoczna,.,,,spokojnie kochana;)

 

widze ze dolegliwosci jelit brzuchowe ustaly??zauwazylyscie ze ja cos idzie to hurtem;)?wszystkich boli glowa,jelita,kosci itd??a no i wezly wywala...

 

ja niestety jakas slaba...i ciagle lek ze jakis guz w jeliach jest((:choc wyniki ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×