Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem maksymalnie 75mg. Puls ponad 120 i nasilone lęki, niestety. Lek uważam za świetny.

 

Jutro dopiero przekonam się jak działa sama Amitryptylina na mnie. Spróbuję jutro bez Paro. Brałeś na noc 75mg????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu podwoilem dawke na 40mg, depresja zdecydowanie ustepuje, lęki tez, ale cholera co z luzem? strasznie mną trzęsie i mam spiete miesnie :why:

 

A potrafisz ustać w miejscu i rozmawiać? Czy twoja wypowiedź jest rozwalona, rozbita, ni ładu ni składu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru lat cierpię na bezsenność. Półtorej roku temu wyleczyło mnie z niej 40mg paroksetyny, ale potem ją zmieniłem - brałem dawkę nawet 50mg. Jeszcze wtedy nie wiedziałem nic o lekach i leczeniu, więc sam sobie taką dawkę pierdyknąłem, cóż. Teraz zamierzam brać 20-30mg. No i czeka mnie powrót do kwetiapiny klasycznej, bo ta o przedłużonym uwalnianiu mnie w ogóle nie usypia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ją zmieniłeś?? Ja od 1,5 roku byłem na 50mg i było ok. Jeżeli Ami nie zlikwiduje u mnie leków i depresji to wracam do 50mg Paro. Pocieszę Cię - byłem już nawet na 60 i 80 mg :) Przy 80mg zbyt duże spowolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

littentree, w miejscu potrafie ustac ale jak cos mowie to wole sie poruszac wtedy lepiej mi sie mysli a tak to faktycznie troche brakuje tego ladu i skladu ..

 

-- 03 kwi 2014, 13:45 --

 

a wole sie poruszac z tego powodu, ze nie lamie mi sie glos tak jak przy np. siedzeniu, i potrafie powiedziec cos glosniej niz prawie szeptem heh a nie mam wrazenia niskiej pewnosci siebie nawet wydaje mi sie, ze zdecydowanie wzrosla na paro, dziwny stan moze sie ustabilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :) biore parogen jakos od pazdziernika 2012 r w dawce 20 mg. Mialem lekkie przerwy typu bralem od pazdziernika do stycznia 2013 przestalem na tydzien, wrocilem itp. Tak bez przerwy to mysle, ze na pewno od lutego 2013 do dzisiaj :)

Biore na nerwice jelit (dzieki parogenowi ustapily biegunki, pojawialy sie ale nie, ze 15x na dzien tylko raz dziennie jakas tam)

Niestety... nadszedl dzien odrzutu... biore tak: 1 dzien 20 mg drugi 10 mg potem znowu 20 mg potem 10 mg .. od jutra juz 10 mg przez jakies 20 dni i calkowity odrzut. Niestety, pierwsze dni nawet na 10 mg spowodowalo, ze stolce sie pogorszyly, nie sa to biegunki ale chodze 3x dziennie do toalety i stolce sa rzadkie. Myslicie, ze to wina odrzutu parogenu? juz by tak dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

littentree, w miejscu potrafie ustac ale jak cos mowie to wole sie poruszac wtedy lepiej mi sie mysli a tak to faktycznie troche brakuje tego ladu i skladu ..

 

-- 03 kwi 2014, 13:45 --

 

a wole sie poruszac z tego powodu, ze nie lamie mi sie glos tak jak przy np. siedzeniu, i potrafie powiedziec cos glosniej niz prawie szeptem heh a nie mam wrazenia niskiej pewnosci siebie nawet wydaje mi sie, ze zdecydowanie wzrosla na paro, dziwny stan moze sie ustabilizuje.

 

 

Bierzesz 40mg jednorazowo rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i po jakim czasie po odstawieniu paroksetyny powróciły do was funkcje poznawcze, koncentracja? Biorę ją już długo z 2lata już będzie. Jestem trochę jakby spowolniony teraz, wolne myślenie, słaba koncentracja, słaba pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×