Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotność to taka straszna trwoga!!!!!


czrek4321

Rekomendowane odpowiedzi

W tej całej depresji, to wygina człowieka we wszystkie strony, i straszne jest to ,że nie ma z kim pogadać bo czuję się jak z planety "kapax", a jak się komuś powie, że jest licho i ledwo na plaster się człowiek posklejał to nawet znajomi patrzą się jak na wariata. Myślę ,że ta lipa musi się kiedyś skończyć przecież nie może to trwać bez końca.Co robić , co robić pytanie w panice się nasuwa często! Może macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić. A jeszcze gorsza jest to pustka którą czuję w środku , czasami zupełnie jak bęben , pusto i echo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czrek moze sie napij herbaty, to jak sie stukniesz w beben to Ci zachlupocze 8) Ale rozumiem co masz na mysli, jak ja kiedys powiedziałam, ze nie myłam głowy z kilkanascie dni, to dla kogo bylo to calkiem niepojete. A chodzisz moze na psychoterapie, to jest dobry sposob na wymiane doswiadczen z osobami, ktore wiedza o czym mowisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za poczucie humoru, to wywołuje dawno zapomniany uśmiech. Na psychoterapię chodziłem ale nie grupową, może to jest dobry pomysł, raz byłem na grupie otwarcia w gesthalt. poadrawiam

 

-- 02 kwi 2014, 23:54 --

 

chcę jakoś nauczyć się weselej tą samotność traktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×