Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Szczerze ja też, boję się,że do końca życia będę na lekach i już się nic nie zmieni

 

zaczęłam pisać książkę, więcej rysować może to w czymś mi pomoże :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, muszę sobie szukać jakiś sposobów,żeby oderwać się chociaż na chwilę. Zwiększyłam sobie dawkę leku, o jedną więcej, wczoraj i dziś poczekam kilka dni zobaczę czy to pomoże i będzie lepiej, jak nie to przejdę się do lekarza znowu

 

-- 02 kwi 2014, 20:30 --

 

DżejnRołs, hej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie

 

Mam od dzissaj brac na spane mitrazapne. Ciekawe ile potrzeba zeby mnie uśpić. Nestety lekarz nie chcial mi wypisac leków, które chcialem estazmolan albo domincum. Takie typowe usypiacze. Dzsisiaj cały czas w biegu. Pośpech wszedze, no i na parking nie wychodze bo dzis nie ma nikogo znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, Tak sobie, do południa coś nie halo było, teraz trochę lepiej. Najgorsze jest jak się budzę i zanim nie łyknę leków, bo mam jazdy :/ chyba powinnam w nocy budzić się na tableteczkę,żeby potem nie być świrem od rana :shock:

 

-- 02 kwi 2014, 20:52 --

 

wieslawpas, hej :papa: ja łykam hydorksyzynę plus pernazinum to w połączeniu muli mnie na sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, właściwie już teraz 4 tabletki dziennie... + hydro jak mnie świr dopadnie

DżejnRołs, ciężko, jak sobie nie poradzę to znowu odwiedzę lekarzy, w końcu ich wszystkich wykończę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×