Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam :) to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo.... :D:D:D:D kocham moich chlopcow z geo. :D

 

-- 02 kwi 2014, 09:59 --

 

ale jak bolerioza ma tak bolec to nie chce jej do konca zycia :(

 

-- 02 kwi 2014, 10:31 --

 

ehhh, ide do szkoly :( smutno mi ze mam raka albo borelioze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jak w laboratorium mam powiedzieć że chcejakieś badanie na tężyczkę ( jak to fachowo się nazywa )? Od wczoraj mięśnie skaczą jak posrane ;/ w nocy ból lewej nogi mnie wykańczał..rano kłucia w głowie i zajebisty puls nie ma opcji nawet policzyć nie mogłam ;/ Oprócz tego leje mi sie z nosa któryś miesiąc z kolei i jestem osłabiona ...ja pierdziele żyć nie umierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja byłam wczoraj u okulisty i NIC nieprawidłowego nie stwierdził :D. Oczy idealne, nawet ze dwa razy kazałam mu zaglądać pod powieki :D. Także tego, ból też minął.

 

Dziewczyny, wspominałyście coś o tatuażu: jakie wrażenia? Sama się ostatnio intensywnie nad tym zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu co za przeżycie.. myślałam, że rezonans jest jak tomograf, hop siup i po strachu, a tu wsuwają w tubę, nie można drgnąć przez godzinę, hałas jak na budowie napie%$#la dla towarzystwa i człowiek zostaje tak bezczynnie z myślami sam na sam na dłuuuuugo. Najgorszy był szyjny.. miałam nałożony kask i ze trzy raz myślałam, że chyba zaraz przycisnę ten przycisk do awaryjnego powiadamiania, który trzymałam w rękach. Zawroty głowy, uczucie dezorientacji i głupie myśli.. zaczęłam sobie wyobrażać, że mdleję, a jestem tak daleko w tej tubie i jak mnie wyciągną; potem wyobrażałam sobie, że zwymiotuję, a nie mogę ruszyć głową i zakrztuszę się wymiocinami; w pewnym momencie jak jeden dźwięk trwał tak super długo pomyślałam, że urządzenie się zepsuło i mnie nie wyciągną.. no mówię wam masakra.. i jeszcze te zawroty jak na karuzeli, mam wrażenie, że to od tej pozycji kręgosłupa.

Przy piersiowym było już trochę lepiej.. ale w pewnym momencie zaczęłam czuć takie ciepło przechodzące od końca kręgosłupa do szyi.. to było chyba to pole, czułam jak mi pot ścieka po ramieniu, bo byłam pod kocem plus nerwy.. ale na początku pomyślałam, że to ze mną jest coś nie tam. Przy badaniu ostatniego odcinka pani mnie odkryła, bo powiedziałam, że mi gorąco i już byłam uspokojona. Oczywiście jak wstałam to ledwo doszłam do samochodu tak się dziwnie czułam.. mam wrażenie, że od długiej pozycji kręgosłupa szyjnego w tym kasku :/ Cieszę się, że mam to za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest ciężko, ale tylko przez te pierwsze 10-15 minut, bo potem się człowiek przyzwyczaja. Może dobrze, że nie wiedziałam wcześniej jak to jest to się dodatkowo nie nakręcałam. W każdym razie kiedyś tam jeszcze za jakieś 2-3 miesiące idę jeszcze na mr głowy, ale to tylko 20 minut, więc lajt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, pewnie mam raka ale na nodze :D

 

evvelinka, i jak wyglądał?? :D

 

-- 02 kwi 2014, 17:31 --

 

wiem, że nie powinnam tego zamieszczać tu na forum, ale jakbyście mogli udostępniać i lajkować link - https://www.facebook.com/pages/M%C3%B3j-niechciany-go%C5%9B%C4%87-Rak/479472595512304 - chodzi o brata koleżanki ze studiów. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, a kiedy bedziesz miala wyniki?

 

-- 02 kwi 2014, 17:44 --

 

ja jestem ciekawa wyniku bo mamy troche takich samych objawow :)

z kolei nie wim czy kregi szyjne dawalyby takie efekty po alko dzinwe?

 

Do 5 dni. Wyślą mi na mejla. Napiszę o tym pewnie. Kręgosłup wiele objawów może podobno dawać. No cóż zobaczymy.

 

-- 02 kwi 2014, 19:17 --

 

Prakseda, a ty jakie masz objawy boreliozy?

Aktualnie po leczeniu mam kilka stałych, że tak powiem - tj. stan podgorączkowy, bóle mięśni, stawów , osłabienie, spadek wydolności intelektualnej. Jeśli zaś chodzi o dolegliwości przed zdiagnozowaniem to była ich cała litania ;) Od problemów z pęcherzem moczowym do uczucia odrealnienia. Do tego problemy ze wzrokiem, bóle korzonków, głowy, piski w uszach, kołatanie serducha, napady gorąca, wypadanie włosów, drętwienie kończyn, sztywność karku, zapalenie spojówek, a nawet zderzanie się z przedmiotami ;) Kilka innych jeszcze by się znalazło. Przy czym nie był to nagły rzut tego wszystkiego, tylko przez kilka lat stopniowo, powolutku to sobie narastało i dochodziły kolejne objawy.

 

ja musze dac 200 zeta za spanie przy tej kolnoce, a co dopiero 260 na western blota :(

Ceny WB się wahają w różnych miejscach - może poszukaj gdzie indziej tańszego? .

 

Jak często ten stan podgorączkowy? Ja mam często, ale nie wiem czy od tak czy z nerwów i ekscytacji. Spadek wydolności intelektualnej, pęcherz - ale to rodzinne, wzrok, piski w uszach, wypadanie włosów, drętwienie nóg - w czasie chodzenia, bóle głowy i sztywność karku też mam. Napady gorąca i kołatania miałam, ale teraz mi przeszło.

A mogłabyś powiedzieć co u ciebie ze wzrokiem jest nie tak? I jak objawia się to drętwienie kończyn? W czasie spoczynku, chodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam sztywnienie rąk i nog ale tylko rano... sztywnosc karku i barków zawsze.....

Oko rozwalone jedno, mam czasem tak ze mi sie jezyk poplacze jak dlugo nie mowie i chce sie wyslowic

No i bola stawy, bardzo , miesnie srednio, ale mam tez takie miejsca "bolu" np na nogach, masuje i w niektoryc miejscach jakbym miala siniaki, ale na skorze zadnych zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to plątanie w czasie mówienia.. też to mam księżniczka.. nawet sobie czasem jak coś czytam myślę.. kur$# co jest? Największy wstyd jak czytam komuś albo mówię coś do kogoś. Mięśnie potrafią mnie boleć, stawy zwłaszcza biodrowe, kolanowy i skokowe też ale sporadycznie. Aaa mi jeszcze się łatwo siniaki robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez siniaki sie robia latwo, stawy pobolewaja, a i jak z kims rozmawiam to nie ogarniam czesto co sie dzieje, jak w jakims snie. Z drugiej strony to moze byc tez nerwicowa derealka. Kurde no, to mnie dobija w tej nerwicy, ze ona tez sie podszywa pod wszystko doslownie!

Normalny, zdrowy na umysle czlowiek - jak go cos boli, to wiaodmo, ze jest powod. A u nas to nie wiadomo ,czy faktycznie cos, czy psychika angry14.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam ciemne bądź białe plamki przed oczami - po leczeniu ten objaw mi minął. Badania okulistyczne . Co do drętwienia kończyn - dopada mnie w nocy czasem powodując wybudzenie.

A te plamki to były tak zwane męty plywajace w oku, czy raczej takie stabilne plamki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;))

 

tez myslam ze mam bolerke bylam pewna na 100% wszystkie objawy mi pasowaly i co nie mam:))wiecie jak to jest z nami..nam wszystko do wszytskiego pasuje;))

 

ja dzis kiepsko...w sumie zadna..nowosc...bol kich pod lewym zebrem...mial tak ktos??chyba mi znow wraca ZJD...((:chyba sie na kolonke trza wybrac((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×